Kar naredi dom > Tempo življenja
Sobivanje ob morju

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sobivanje ob morju
Sem upokojenka in imam težave z gibanjem. Ozdravitev bi pospešilo bivanje v neposredni bližini morja.
Ali mi lahko kdo svetuje, kako naj najdem družino ali par, ki ima ob morju v slovenskem Primorju ali v hrvaški Istri vikend ali hišo in bi me bila oz. bil pripravljen sprejeti pod svojo streho za krajši čas (do 30 dni)?
Srčno hvala za vsako idejo ali kontakt. Big Grin Big Grin Big Grin
Zastonj je najbrž ne bi nihče sprejel v teh poletnih mesecih pod streho.
Se pa najde v zimskem času najbrž kaj pametnega za najem.
Vem.za eno zadevo, vendar je dva nadstropja stopnic kar pa spet ne pride v poštev najbrž.
Ni mi pa čisto jasno kako bi obmorski zrak pomagal pri take vrstah težavah. Razumem da pomaga vodna rehabilitacija, ampak voda vsaj še en mesec ne bo za kopat (razen za najbolj pogumne mogoče)
Cvetica, z zdravstevenega vidika zanimivo: da pri težavah z gibanjem pomaga bivanje ob morju. Mogoče bi zaleglo celo bivanje v gorah? Mogoče bo dovolj že sprememba okolja? Povprašaj dohtarja! Bi se dalo kaj zmeniti, nekaj kil soli za v lavor častim, ostalo po dejanskih stroških. Torej odvisno od tvoje skromnosti...
Vprašaj najprej zdravnika, kaj ti pripada iz zdravstvenega zavarovanja.
Sicer pa imajo invalidi prednost in popust pri nočitvah v raznih domovih po slovenski obali.
Hvala za hitre odzive. Vendar nisem spraševala, kaj si kdo misli o mojem vprašanju. Zanima me samo to, kar sprašujem. Da je vključeno plačilo storitve, je pa povsem razumljivo.
Ko si se oglasila na forumu, si postala strelovod. Po tvoji odločitvi...

Mogoče nisi izbrala pravi forum?
Cvetica Napisal:Hvala za hitre odzive. Vendar nisem spraševala, kaj si kdo misli o mojem vprašanju. Zanima me samo to, kar sprašujem. Da je vključeno plačilo storitve, je pa povsem razumljivo.

Dobro Cvetica, sedaj si povedala bolj jasno. Upam, da se najdejo ponudniki. Bi pa na tvojem mestu objavil zanimanje za "sobivanje oz. najem sobe ali dela stanovanja/hiše za mesec dni" na morju tudi na Bolhi. Je precej močno orodje.

LP
https://www.couchsurfing.com/

https://www.couchsurfing.com/places/europe/slovenia

https://www.airbnb.com/s/Piran--Sloveni ... g=dSPn8eST
Hvala za zanimive povezave. Bom obiskala in raziskala ... Lep dan.
Cvetica Napisal:Hvala za hitre odzive. Vendar nisem spraševala, kaj si kdo misli o mojem vprašanju. Zanima me samo to, kar sprašujem. Da je vključeno plačilo storitve, je pa povsem razumljivo.

Glede plačila - ni bilo ravno razumljivo. Zato si dobila take odgovore.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »