Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Android TV box + DVB-T sprejemnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android TV box + DVB-T sprejemnik
Mobia še vedno ni na razpolago za android tv?
Jaz delam preslikavo s telefona, s tablice pa ne morem, ker ne zazna tv..........
Android aplikacija je že vsaj 5+let na voljo. Ravno zato ne razumem, da bi jo rabil za kodi.
Za android tv ni.
Če pa je, mi prosim daj povezavo, da jo snamem.
Med drugim je odvisno tudi, kakšen tv imaš...preberi si članek spodaj...
https://tehnozvezdje.si/android-na-telev...ne-pomaga/

Najlažje je, da poskusiš prenesti .apk file na tv, spet vprašanje je, če boš lahko upravljala app po tem ko ga namestiš.
Članek pravi, da Mobie ni :roll:
Poslusi apk file prenesti/namestiti prek usb ključa, potem boš videla ali dela ali ne.
https://www.apkmonk.com/app/com.amis.mobiatv/
Za nameščamje apk filea na tv rabiš kakšen program ala ES file explorer. Tega si nameštiš prek google storea.
Sam sem poskušal prenesti APK - pri TVINu sem se uspel prijaviti, vendar pa me potem v drugem koraku, ko je potrebno izbrati ustrezen razmerje pusti vse skupaj na cedilu, saj ne morem izbrati - verjetno ima Siol tudi blokirano možnost uporabe?

Pri T-2 pa se mi je ustavilo že pri prijavi, saj pridem le do okna, kjer je potrebno vpisati up. ime in geslo, vendar pa se daljinec ne odziva...

Ali je sploh lahko kdo preko tega usposobil ogled v živo TV kanalov?
Glede na samo počasnost večine tvjev, bi jaz na vaših mestih nabavil nek media player /android tv box, na kateremu vse dela brez omejitev. strošek 50+-€, pa odmisliš hitrost in vse omejitve tvja/daljinca ipd.
Ma ne rabim dodatnih škatel Smile Če se bo oz. se da uredit prek TVja sicer pa bom preživel tudi brez Smile
Popcorn time so ukinili, oz. ne dela več............
Sedaj preizkušam HBO GO, ki ga imam naloženega na tablici in preslikam na android tv, ker za moj android še niso naredili HBO GO..........
pozdrav, samo posredujem, da se da urediti preko aplikacije ogled na TVju (T2 oz Siol TV preizkušeno delujeta) - vse kar je, potrebuješ wireless tipkovnico z miško, saj lahko z miško lepo "kruzaš" medtem ko z daljincem ni šlo...
Dobila zopet Popcorn, ampak na internetu, ne na Google play.
Verzija za tablico, za telefon je ni.........
Naložila Google home, sedaj lahko vse preslikam na tv, tudi Mobio, ki je prej s tablice nisem mogla.
S telefonom je malo nerodno, ker je majhen.........
Vse deluje brezhibno!

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »