Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Android TV box + DVB-T sprejemnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android TV box + DVB-T sprejemnik
Subtitles org mi je nehal delati ???

Sedaj sem si nastavil podnapisi net - deluje.
Na subtitles org. se moraš logirat. Je pa tudi subtitles org. in še nekaj zraven, ki pa ne zahteva registracije.
Samo pravi timing za podnapise zadet je pa cela znanost. Ali so prehitri ali pa prepočasni...
Faros Napisal:Nasel super navodila za tv serbia...
https://tutorial-iptv-xbmc.blogspot.si/ ... o.html?m=1
Slo. programi delajo odlično...škoda da ne dela pink film...

Hvala za tole. Sedaj imam tudi odgovor v zvezi s svojim vprašanjem ali gre POP &Co. na malino. Gre.
Sam A kanala in POP -a ne spremljam več od 16 ega naprej in šele sedaj vidim kakšno sra..e je to bilo. Nič ne pogrešam.
MotoGP je na A Smile
Za belega dne, že kar nekaj časa ne gledam televizije. Mulca poskrbita, da ni mira :mrgreen:
Ta dva ukinjena slo kanala sta zadnja na kar pomislim ko sedem pred tv.
Če bi ostali ponudniki imeli jajca, se ne bi pustili izsiljevati za plačilo.
Ker pa temu ni tako, so zahtevano plačilo Pro plusa enostavno prenesli na uporabnike.
Izbire pa uporabniki seveda nimamo, ker so ti programi v osnovnem paketu ponudbe.
Ko spremenijo ceno jim lahko odpoveš sodelovanje. Je pa fajn če imaš backup (strešno anteno ali nekaj v smislu android box-a). Sam pa ugotavljam, da itak čisto preveč bulimo v te škatle (sam zagotovo cca. 2 uri na večer - čist preveč).
Res je, da lahko odpoveš, kar pa seveda nihče ne bo naredil, ker so oziroma bodo vsi ponudniki dvignili cene za tistih nekaj €, kolikor Pro plus zahteva.
Nihče od ponudnikov pa ni imel jajc da Proplus programe ponudi v posebnem plačljivem paketu.
DVB-T ne more biti nadomestek za IPTV , ker ne more nuditi tak izbor programov.
Ali mi lahko kdo pove, če ima LG možnost nalaganja tega KODI-ja? LG namreč uporablja Web OS.
Faros Napisal:Slo. programi delajo odlično...škoda da ne dela pink film...

A so naši streami HD al SD?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
sd
Furman Napisal:Ali mi lahko kdo pove, če ima LG možnost nalaganja tega KODI-ja? LG namreč uporablja Web OS.
KODI ne dela na web OS, za kakšno drugo rešitev ti bodo pa sigurno priskočili na pomoč tisti ki zagovarjajo ta sistem.
@litera strimi so sd 480...

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »