Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
Kaj storiti če ti vnaprej plačan delavec ne zaključi del?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj storiti če ti vnaprej plačan delavec ne zaključi del?
Pozdravljeni,

vnaprej sem plačal storitve delovcu, vendar zaradi njegovih vsakodnevnih izgovorov dela še niso zaključena. Kaj storiti v tem primeru?
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Če znesek ni prevelik naj ti bo to kot življenska šola za : NIKOLI in NIKDAR NE PLAČUJ V NAPREJ.
No, jaz imam pa drugačno šolo.
Vnaprej narejena dela, vendar zaradi vsakodnevnih izgovorov nikoli plačana. Tega imam veliko.

Če znesek ni prevelik naj vam bo to kot življenska šola za : NIKOLI in NIKDAR NE IZVAJAJTE DEL V NAPREJ BREZ PLAČILA.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Mi tud na misel ne pride da bi nekomu nekaj vplačal vnaprej, preden ne naredi do konca. Ko bo končano dobi plačilo, če bom zadovoljen pa dobi še "tringlt".
Da bi bilo za obe strani ok , bi bila potrebna kaka enostavna "depnija za denar". Ko je fertik in se obe strani strinjata se ga pa "pocuza" :-)....
Saj je, reče se ji notar.
Ampak če se hoče kakšni strani zakomplicirati, tega ne prepreči nobena deponija.
Nikoli in nikdar se izvajalcu ne da vsega denarja vnaprej.
Razen če dela Fery. :lol:
Točno tako!
Zadel si žebljico na glavico!
Ima Fery do neke mere prekleto prav. Znani ljubljanski gostinec (prek 200 zaposlenih) sirotinja, mi je že leta dolžen en lep kupček jurjev. Pa saj ga nekje še razumem, revež še za golaž nima...
Fery sva že dva. Bravo.
Vse kurbe je treba plačati vnaprej :mrgreen:
Se ti vidi, kod hodiš.

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »