Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Videonadzorni sistem

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videonadzorni sistem
Dahua imajo (tudi) v Digitklik, Trzin.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Vem. Samo nima nosilca...
Koliko jih rabiš?
Samo enega. Sem eno kamero dodala. Kamero imam, montirava pa že skoraj en mesec, ket tega nosilca nimava. Nekem naj bi digitklik dobil 15.7., zdaj je 22.7., ena druga stacuna tudi nima. Saj 22.7. Bi tudi bil ok, samo zdaj sem začela dvomiti, da bo takrat. Da ne bodi diet za en teden zamaknili, pa se enega itd
Ta teden ne bom hodil na tvoj konec. Po Ljubljani boš kaj hodila ta teden? Ali pa mi naslov sporoči, da ti pošljem.

Priložene datoteke
.jpg   NOSILCI.jpg (Velikost: 102,13 KB / Prenosi: 776)
Noben ni tukaj pisal koliko imam na bančnem računu. kmet zarukan.

In zaradi takih potem tudi jaz dobim ZS od Biksija. Zdaj me pa kar zbanaj.

Fantocci hvala.

Mejte se.
Dodatek k prejšnjemu postu:

Priložene datoteke
.jpg   ZS moderatorja.jpg (Velikost: 185,89 KB / Prenosi: 786)
*** ne sledi temi ***
*** ne sledi temi ***
*** ne sledi temi ***

"Evo, ne bom več. Obljubim."
*** ne sledi temi ***
*** ne sledi temi ***
*** ne sledi temi ***
Hej Milan, se ti zdi, da mu moras polagat racune?? Nevem ce ima smisel, ker bo vedno nasel nekaj v kar se bo piknil. Velika vecina rednih obiskovalcev te “pozna”, kar nekaj jih je ze dobilo resitev iz tvoje strani, zato ti ni potrebno se spuscat v dialog z primerki ala @korenje. Sicer, pa ce bi moderatorji svoje delo opravljali primerno in predvsem azurno, bi takih primerov bilo bistveno manj, ne pa da na koncu ti dobis opozorilo. Smesno res Smile
Moderatorji bi morali biti tisti ki so aktualno bolj aktivni, očitno pa so žal preveć zasedeni verjetno z osebnim življenjem, službo. No ja res je da je arbajter dejansko marsikomu tudi pomagal in še vedno pomaga, predlagam pa da ga ignoriraš Wink tako kot sem tudi jaz pred časom nekoga in njegovih sporočil niti ne vidim razen če kliknem, želel pa bi si da tudi te možnosti nebi imel hehe.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »