Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Tuš kabina - ebay

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuš kabina - ebay
Pozdravljeni,
ima kdo izkušnje z nakupom tuš kabine z ebaya? Cena ja 50% manjša kot npr. podobna kolpa san.

http://www.ebay.it/itm/Box-doccia-chius ... jFhSR6lQ_g
Jaz imam probleme z nabavljanjem stvari z ebaya, ki so razbitljive, tega mi bodisi nočejo poslat vnaprej ali pa hočejo nenormalno ceno, potem je pa vseeno, če kupim pri nas. Konkretno sem hotel naročit večkrat umivalnike in školjke, še vedno pa se trudim spravit sem en monoblok, pa nisem našel še ugodne cenovne rešitve.
Sicer nimam izkušenj z kabinami iz ebaya, vem pa kakšne so podobne v tem cenovnem rangu v npr. bauhausu. Če kupuješ zase, potem ti odsvetujem.

Kolpa ni dosti dražja, njihova osnovna kotna tuš kabina 90 stane 165€, če je kabina iz ebaya 140 + kakšna poštnina in carina v tem primeru si na isti ceni, s tem da imaš pri kolpi garancijo. Je pa to npr. kabina Quat z belimi profili. S silver profili in linijo Q-line je cena 199.
Kolpa kabina mojih mer: 90x120, z belimi profili, najcenejša 413€.
Ebay italia, brez carine in dodatnih stroškov je 200€ z dostavo.
Zato sprašujem.
Auč, ta dimenzija je seveda dosti dražja, nisi napisal točno pa nisem vedel.
Kvadratno ali polkrožno potrebuješ? Sklepam da kvadratno, ker polkrožna 90x120 je 260€, kvadratne so čez 400, ja.

Izkušnje imam samo z enim drugim dobaviteljem še, sicer italijanski SBA, kateri imajo zelo ugodne armature in kabine, kvaliteta je očitno druga kot pri Kolpi, se pa vseeno veliko odločajo za njo. Sem preveril ceno in je za kvadratno tuš kabino 120x80 (200cm, softclose, eloksiran aluminij, prozorno steklo 8mm) cena 345 brez ddv (dimenzijo 90 nisem našel v ponudbi). Ravno zato v ceno iz ebaja močno dvomim. Predvsem upoštevaj da jo imaš nekaj let namen uporabljati.
Mi smo dali za neko poljsko 90x120 mislim da 380 eur. Ko smo gledali kolpasan so se te mere začele nekje pri 600 €.
Problem je da na sliki vse lepo izgledajo a jo je dobro videti v živo kako je narejena in kako ima rešene detajle odtekanja vode.
Ima kdo kabino proizvajalca sanotechnik? Kako se kaj obnesejo?

http://www.instal.si/index.php?id=12876&c=1002

Skok na forum:

Zadnje novice

Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
23.04.2021 ob 11:54:22
Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
Recite DA pravim priložnostim in pridobite individualno NLB ponudbo Ne moremo izkoristiti priložnosti, za katere ne vemo, da... Beri dalje »
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
13.04.2021 ob 13:14:07
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
Odlikuje jih energetska varčnost, prijaznost do okolja in najsodobnejši dizajn. Kolikokrat ste si ob pomladnem ugašanju... Beri dalje »