Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
Bi kdo kupil polovice parcele(600-650 m2) v Šenčurju?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi kdo kupil polovice parcele(600-650 m2) v Šenčurju?
Pozdravljeni.
Zaradi povečanja družine ja postalo naše stanovanje premajhno in zato smo se odločili ,da kupimo parcelo in naredimo hišo.
Kot ugotavljam je zelo težko dobiti primerno parcelo.(idealne najbrz niSmile)
Parcelo, ki bi najbolj ustrezala našim zahtevam sem po pol leta intenzivnega iskanja nekako našel, vendar je problem ker je prevelika (1250 m)...Za naše potrebe bi bila parcela idealne velikosti okrog 600 kvadratnih metrov.
Torej bi potreboval še nekoga , ki bi kupil polovico.
V linku je parcela.
Če se je kdo našel v tej zadevi naj me kontaktira in se potrudimo dogovoriti.

https://www.nepremicnine.net/oglasi-pro ... t_6033273/
Marsikdo, če bi bila cena normalna, pa ni.
Za tak denar dobiš parcelo ki meji na morje Smile
Kje pa je v teh koncih kaj ceneje?
SloCop Napisal:Za tak denar dobiš parcelo ki meji na morje Smile

Hm, kje pa? Kupim takoj!

Dušan
Pašman recimo, zazidljive parcele tik ob morju
mesas pojme..Kupujem parcelo za gradnjo hiše, ne vikenda.
Za 150k dobis hiso zraven...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Dej nehite. Zakaj, pitam boga, ampak v teh koncih sonparcele po toliko, komunalec pa od 15k€ gor. Če delaš v Ljubljani, te pa na Gorenjsko nič ne vleče (npr stari starši Li pazijo na otroke on jih pobirajo iz vrtca, sol ipd) ali pa služba v poslovni coni Sencur, potem se ti vsekakor splača iti proti Vrhniki. Parcele pol cenejše, komunalec pa tudi. Če hočeš za prmej ostat tu gor, si pa ali verbal ali nahebal.

Se pa očitno cena niza ali pa je zaradi velikosti parcele taka. Se ni dobila ama nista pod 150. V času krize, si moral imeti srečo, da je nekdo res rabil denar, da je dal za manj. Pred krizo pa...nou koment
150k za eno njivo, ni slabo =) Pa srečno pri nakupu.
Ko sem jaz iskal so bile cene še višje. Pa tudi sedaj so ponekod. Britofu in Predosljah prodajajo parcele po 200 EUR/m2. Prodajajo, prodajo redko, a jih. Se jim pač ne mudi. Tudi v Vogah so cene zasoljene. Ampak tako je...
Glede delitve nakupa parcele pa je potrebno prej pogledati, če je vse zazidljivo in če se bi dalo zidati na obeh bodočih parcelah.
Kakor jaz vem je v Šenčurju znosen komunalni prispevek. Za razliko od npr. Kranja.

Avtor teme:
1. morda veš kaj se na teh parcelah lahko gradi? kakšni gabariti...
2. Si se že kaj pozanimal koliko točno je komunalc tamle za neko srednje veliko bajto?
3. Kanalizacija je že tam okol?

Tisti, ki mislijo da je proti Vrhniki kaj cenej se motijo. Brezovica, Drenov je vse v cenovnem rangu tega boljšega gorenjskega konca.
Zato pa ne gledas proti vrhniki ampak na0rej od nje... casovno te voznja v LJ enako "stane" ce je 5 ali pa 25 km...

1k je predvidena cifra gradnje "osnovne 150m2" nepremicnine. Brez parcele papirjev pohistva...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice