Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Ikea Godmorgon in VB Subway umivalnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikea Godmorgon in VB Subway umivalnik
Zdravo,

imam Villeroy & Boch Subway 2.0 (model 71136501), širine 65cm in globine 47cm montiran na steno.
Slika in mere:

[Slika: umivalnikmontiran.jpg]
[Slika: umivalnikmere.jpg]

Pod njega bi rad dal tako Ikejino Godmorgon omarico:

[Slika: godmorgon.jpg]

Torej, kupil bi omarico širine 80cm ter 47cm globine (http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ ... #/30180995) ter bambusovo ploščo dimenzij 82*49cm (http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80301551/). Ploščno bi potem ustrezno izrezal (najprej bi naredil šablono iz kartona), jo prilepil na omaro ter potem omaro porinil navzor do umivalnika ter pritrdil na steno.

Kolikor vidim v navodilih bi moral tudi zamenjati sifon z nizkim, da se ne bi predal zaletaval v sifon:

[Slika: godmorgonsifon.jpg]

Skratka, vprašanja:

- ali bo moj plan pil vodo, ali sem kaj zaje***?
- kje kupiti sifon?
- moram paziti na kaj?

Hvala,
Rok

P.S.. Nadejam se, da bo v denarici velik prihranek Smile
Živjo,

no, sedaj bi končno šel v nabavo Smile

Matra me še sifon -> kdo ve ali se da kje kupiti tak sifon, ki se ga dobi poleg ikejinega umivalnika (torej plitki z gibljivo cevjo)? Nekaj sem že guglav pa nisem še nič našel.

Ostane sicer kakšno čaranje ali rezanje predala, ampak če bi šlo brez bi bilo toliko bolje ...

Hvala, lp,
V ikeji si vprašal?
Tam ga namreč imajo.

Drugače pa tudi tvojega predelas v par minutah.
Ali drugega plastičnega.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
V Ikei ne dobiš sifona posebaj, moraš kupiti še umivalnik. Tudi mi imamo Godmorgon omarico, le umivalnik je nadpultni( skleda). Po precej dolgem iskanju ( pač nismo od "foha") smo našli ustrezen sifon od Liv-plastičen v trgovini Tapro ( LJ-Šiška).
Ja tudi jaz nisem našel posebej sifona (sicer ne bi spraševal).

Evo nekako takole sem dal gor:

[Slika: IMG_0022.jpg]

[Slika: IMG_0021.jpg]

V Bauhausu sem zadnjič videl tale sifon:

[Slika: IMG_0023.jpg]

[Slika: IMG_0025.jpg]

Bom danes še enkrat točno premeril ter šel v Tapro/Bauhaus.

@anaj maš mogoče kakšno fotko? Kakšna je bila cena? V Bauhausu je 52€. Uff Sad
http://www.liv.si/izdelki/sifoni/posebn ... ventila-3/
Da zaključim mojo odesijado...

gapez, tale sifon mi ni ustrezal (imam 30 odtoke). Sem pa potem v taprotu dobil tale sifon (če bo še kdo rabil):

[Slika: IMG_0028.jpg]

[Slika: IMG_0029.jpg]

Cena 26€. Sem se že veselil, da sem na konju. Dam predal notri in se butne v sifon (cca pol centimetra je bil odtok prenizko). Se nisem pustil dosti motit in sem za dober centimeter odrezal letvico na predalu.

[Slika: IMG_0030.jpg]

Zadeva zaključena...
Je kakšna možnost da ponovno naložiš slike končnega izdelka? Sem tudi jaz pred zelo podobnim podvigomSmile

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »