Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Ikea Godmorgon in VB Subway umivalnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikea Godmorgon in VB Subway umivalnik
Zdravo,

imam Villeroy & Boch Subway 2.0 (model 71136501), širine 65cm in globine 47cm montiran na steno.
Slika in mere:

[Slika: umivalnikmontiran.jpg]
[Slika: umivalnikmere.jpg]

Pod njega bi rad dal tako Ikejino Godmorgon omarico:

[Slika: godmorgon.jpg]

Torej, kupil bi omarico širine 80cm ter 47cm globine (http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ ... #/30180995) ter bambusovo ploščo dimenzij 82*49cm (http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80301551/). Ploščno bi potem ustrezno izrezal (najprej bi naredil šablono iz kartona), jo prilepil na omaro ter potem omaro porinil navzor do umivalnika ter pritrdil na steno.

Kolikor vidim v navodilih bi moral tudi zamenjati sifon z nizkim, da se ne bi predal zaletaval v sifon:

[Slika: godmorgonsifon.jpg]

Skratka, vprašanja:

- ali bo moj plan pil vodo, ali sem kaj zaje***?
- kje kupiti sifon?
- moram paziti na kaj?

Hvala,
Rok

P.S.. Nadejam se, da bo v denarici velik prihranek Smile
Živjo,

no, sedaj bi končno šel v nabavo Smile

Matra me še sifon -> kdo ve ali se da kje kupiti tak sifon, ki se ga dobi poleg ikejinega umivalnika (torej plitki z gibljivo cevjo)? Nekaj sem že guglav pa nisem še nič našel.

Ostane sicer kakšno čaranje ali rezanje predala, ampak če bi šlo brez bi bilo toliko bolje ...

Hvala, lp,
V ikeji si vprašal?
Tam ga namreč imajo.

Drugače pa tudi tvojega predelas v par minutah.
Ali drugega plastičnega.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
V Ikei ne dobiš sifona posebaj, moraš kupiti še umivalnik. Tudi mi imamo Godmorgon omarico, le umivalnik je nadpultni( skleda). Po precej dolgem iskanju ( pač nismo od "foha") smo našli ustrezen sifon od Liv-plastičen v trgovini Tapro ( LJ-Šiška).
Ja tudi jaz nisem našel posebej sifona (sicer ne bi spraševal).

Evo nekako takole sem dal gor:

[Slika: IMG_0022.jpg]

[Slika: IMG_0021.jpg]

V Bauhausu sem zadnjič videl tale sifon:

[Slika: IMG_0023.jpg]

[Slika: IMG_0025.jpg]

Bom danes še enkrat točno premeril ter šel v Tapro/Bauhaus.

@anaj maš mogoče kakšno fotko? Kakšna je bila cena? V Bauhausu je 52€. Uff Sad
http://www.liv.si/izdelki/sifoni/posebn ... ventila-3/
Da zaključim mojo odesijado...

gapez, tale sifon mi ni ustrezal (imam 30 odtoke). Sem pa potem v taprotu dobil tale sifon (če bo še kdo rabil):

[Slika: IMG_0028.jpg]

[Slika: IMG_0029.jpg]

Cena 26€. Sem se že veselil, da sem na konju. Dam predal notri in se butne v sifon (cca pol centimetra je bil odtok prenizko). Se nisem pustil dosti motit in sem za dober centimeter odrezal letvico na predalu.

[Slika: IMG_0030.jpg]

Zadeva zaključena...
Je kakšna možnost da ponovno naložiš slike končnega izdelka? Sem tudi jaz pred zelo podobnim podvigomSmile

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »