Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Termostatska pipa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Termostatska pipa
Moram pri banji menjat pipo, ker porabis ravno pol ure, da si namesas vodo prave temperature. Pa ce imas sreco se pri tem ne opeces :?

Ima kdo izkusnje s termostatskimi pipami, ali je bolje, da kupim enorocno?

Voda je precej trda. Kaksna je kaj vzdrzljivost ? Se da to kaj razdret in ocistit kamen? In pa seveda: a opravlja svojo funkcijo tako kot pise v reklami?
Moja termostatska pipa deluje in jo lahko samo priporočim! Tudi omislil sem si jo ravno zato, ker sem bil sit nenehnega uravnavanja temperature. Imam jo eno leto in zaenkrat deluje BP. Imamo pa tudi mi trdo vodo (16 nemških stopinj) in zaenkrat ni težav. Kaj bo pa čez 10 let, se pa tudi bolj ali manj ve - pipa bo tako ali drugače fuč in bo treba kupit novo. Če ne zaradi drugega razloga, se bo pa baba spomnila, da ji ni več všeč...
A lahko poves katero imas? Proizvajalca...

To imas to nadometno in ne tisto podometno dozo?
Seveda nadometno. Hansa. Najcenejši model.

Skok na forum:

Zadnje novice

Lumar Zero Emission Tour - na ogled hiša Lumar Terra-R 131
16.09.2020 ob 05:57:01
Lumar Zero Emission Tour - na ogled hiša Lumar Terra-R 131
V Lumarju v soboto 19. septembra 2020, med 10. in 15. uro, v Murski Soboti pripravljajo predstavitev njihove izjemno priljubljene in... Beri dalje »
Tiki z novo globalno vizijo še močneje na tradicionalne trge
15.09.2020 ob 10:26:54
Tiki z novo globalno vizijo še močneje na tradicionalne trge
Spoznajte novo generacijo toplotnih črpalk Tiki. Odlikuje jih energetska varčnost, prijaznost do okolja in najsodobnejši... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »