Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Bide v kopalnici ?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bide v kopalnici ?
MI smo ga postavili (v smislu: "Od viška glava ne boli!").
Ta baje luksuz gledam v kopalnici zadnjih 35 let pa ni nič narobe da je tam
Očitno je takrat bila zlata doba bidejev :lol: .tudi mi smo prvega imeli v tistem obdobju. Verjetno zato,ker takrat osvežilnih robčkov še ni bilo Cry .
Pri nas ga tudi ni bilo in smo v novogradnji pred 10 leti ga vgradili in so ga najbolj uporabljali otroci za lulanje - fantek in umivanje rok, ker je nizek. V stari koplanici ali WCju ga niti pod razno nebi uporabljal, ker bi tako dobil zlato žilo. Kopalnica in WC sta bila najhladnejša dela hiše. Radiator sem vedno vrtel tremo glavo na 6, oče pa na * ali 1, ker ni potrebe po ogrevanju. Kadar me je stisnilo na veliko potrebo, me je minilo, ko sem se usedel na mrzlo WC školjko kaj šele bide ki ima mrzlo keramiko.

Seveda sedaj v toplih kopalnicah je to čisto druga zadeva. V stanovanju kjer sem sedaj se pač nagnem na tuš kad in s tušom lepo operem cca nekajkrat na leto.

Jaz sem že živel v časih, ko sem se tuširal ali kopal samo 1x na teden še pred 15-20 let nazaj.
Jozl, ti si prav ena pojava Big Grin ! Če bi jaz imela "zlato žilo", bi mi ta rešila kredite :lol: :lol: :lol: !
Ha, ha, ne vem kako mi je ta tema vse do danes bil popolna neznanka... :roll:
Sem se nasmejal kot ze dolgo ne :lol:
Ja, na tem forumu se včasih prav zabavamo Big Grin !
Pri nas doma ga nismo imeli. Pa smo ga pogrešali. Zato ga zdaj midva z možem imava in je zelo uporabna zadeva, če ti higiena genitalij ni tuja. Tudi pri nas so si otroci, ko so bili majhni, najraje roke in noge (poleti, ko so tekali bosi) umivali v bideju.
Meni se zdi neuporabno. Imam pa (tudi) vlažen wc papir (zakon zadevca) in morda kdaj japonsko wc školjo, ki te lepo oprere.
Če pa "ginekolog" poda svoje strokovno mnenje, je stvar definitivno "neuporabna". :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Raje brez banje in tuša kot brez bideja.
To je taka, fajn stvar.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »