Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Bide v kopalnici ?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bide v kopalnici ?
ČAO...
Kaj mislite o BIDE-ju v kopalnici? Je dosti v uporabi in zakaj?
Hvala, čao
Odvisno kakšne navade imamo. Pri nas brez bideja ne bi šlo.Redno v uporabi pri celi družini.
vidim, da kar veliko ljudi v kopalnice ne daje bideja, sicer jih poskusam prepricat, ampak vedno ne gre, je to res stvar navade.
tudi pri nas bide oba stalno uporabljava, moji in njegovi starsi tudi... sigurno je vec v uporabi kot tus.
Pri nas se tuširamo...
Anonymous Napisal:Pri nas se tuširamo...

Moje mnenje je, da bide obvezno spada v kopalnico!!! Ne gre se za navade... Gre se za cistoco! Ne vem a ljudje ne vejo zakaj je bide dejansko namenjen ali pa so taksni packi! Cry Kaj pol pa, ce je tus, pol pa umivalnika tudi ne rabite al kako? Confusedhock:

Tudi pri nas je bide veckrat dnevno v uporabi, zraven tusa! Bide uporabljamo cez dan, tus zvecer/zjutraj. Ne vem, meni je uporaba bideja po opravljeni potrebi tako samoumevna kot umivanje rok! Cudno, da vsaj WC papir uporabljate.. al tudi to ne, ker ja mate tus in se tusirate.. :roll:

Mene zanima zakaj se vam zdi bide odvecen? :?:

LP,
Heike
Pustimo ljudem, da živijo, kot jim je ljubo. Še ne tako dolgo v preteklosti so se ljudje tudi kopali samo enkrat na teden - taka je bila pač navada - čez nekaj deset let pa se bomo najbrž kar preselili v kopalnico, če sklepam po vedno večji obsedenosti s čistočo in fobijami pred bakterijami in umazanijo. (Opažam, da starši peljejo otroka v peskovnik, potem pa ne sme prijemati peska z golimi rokami, češ, saj smo ti kupili lopatko.)
Vprašanje se torej glasi, zakaj želiš vedeti, zakaj se nam zdi bide odvečen?
Miha
Komaj čakam da bo sobota, da se bom šel spet kopat... Big Grin
No money, no funny!
Prvi bideji so nastali v kurbenhausih, ko se je bilo treba na hitrico umiti preden pride naslednja stranka :wink: .
Heike Napisal:
Anonymous Napisal:Pri nas se tuširamo...

Moje mnenje je, da bide obvezno spada v kopalnico!!! Ne gre se za navade... Gre se za cistoco! Ne vem a ljudje ne vejo zakaj je bide dejansko namenjen ali pa so taksni packi! Cry Kaj pol pa, ce je tus, pol pa umivalnika tudi ne rabite al kako? Confusedhock:

Tudi pri nas je bide veckrat dnevno v uporabi, zraven tusa! Bide uporabljamo cez dan, tus zvecer/zjutraj. Ne vem, meni je uporaba bideja po opravljeni potrebi tako samoumevna kot umivanje rok! Cudno, da vsaj WC papir uporabljate.. al tudi to ne, ker ja mate tus in se tusirate.. :roll:

Mene zanima zakaj se vam zdi bide odvecen? :?:

LP,
Heike

pri nas ga noben ne uporablja in to ne pomeni, da nismo čisti. Pa tud dost drugih, ki jih poznam "pizdoperja" sploh ne uporabljajo in se jim zdi čisto viška. Mogoče ste pa vi preveč obsedeni s čistočo? Najprej v bide, pol pa še pod tuš?

Tvoj post je malo žaljiv, Heike. Mal se ozri okoli sebe in videla boš, da na svetu niste samo ti in tvoji, čofotajoč vsak na svojem bideju. Če se človek vsaj 3x na dan ne umije (ne mislim rok) še ne pomeni da je pacek. Večina nas more čez dan še kaj drugega postorit, ne pa odplakovat vsako bakterijo posebej.

Glede bideja v kopalnico pa tko ko vsaka stvar - eni so za, eni smo proti.

Pa brez zamere!

lp, Damo
damo, zagotavljam ti, da poznam sebe, moje in DOSTI drugih, ki bide uporabljamo, torej heike in njeni niso edini :wink:
pac pa se mi zdi zelo neprakticno, da bi se morala vsakic, ko grem na wc slect (vsaj spodnji del) in pod tus, da niti ne omenjam higiene v "tistih dnevih", ko se je dejansko treba ob vsaki menjavi umivat. mogoce pa imamo nekateri cez dan dosti dela in se nimamo casa sestkrat na dan tusirat :wink:
brez zamere tudi tebi!
Če vam je že za lastno higieno bolj malo mar ali pa vam ni škoda časa za vsakokratno slačenje in skakanje pod tuš potem so še en argument za bide mali otroci. Bide jim je pri roki in je uporaba le-tega tudi veliko bolj varna kot pručke pred umivalnikom.

Tongue

d.
Ja špela, verjamem da je dosti ljudi ki bide uporabljajo, saj drugače jih sploh delali nebi. Ne zdi se mi čudno da ga ljudje uporabljajo ali pa ne uporabljajo, pač stvar navade....

Repliciral sem bolj na to, češ da so ljudje ki ga ne uporabljajo, umazani packi. Meni se ne zdi obvezno da bi se moral it za vsako po velki potrebi umit rit - saj mamo papir za ta namen. Le-tega pa npr. muslimani ne uporabljajo in se zato vedno umijejo. Spet stvar navade (no, v tem primeru še vere).

Glede higiene v "tistih" dnevih nebi mogel soditi, ker sem dec. Glede otrok pa - res je, sigurno je tole bolj varno kot pa pručka pred umivalnikom.

lp, damo
Ja fajn, za otroke pa res. Najprej si opereš rit in češpljo, potem pride pa mali in malo čofota po bideju. Zakaj ga ne pustiš, pa naj se v školjki špila? Saj tam tudi vodo potegneš, pa je "kao" splaknjeno... :roll:
No money, no funny!
MarkoMark Napisal:Ja fajn, za otroke pa res. Najprej si opereš rit in češpljo, potem pride pa mali in malo čofota po bideju. Zakaj ga ne pustiš, pa naj se v školjki špila? Saj tam tudi vodo potegneš, pa je "kao" splaknjeno... :roll:

Po tvoji logiki si potem ne smem umiti riti niti pod tušem kaj šele v bani. Eh.

d.
Jaz bom mel pa 11m2 kopalnice pa ni placa za bide Sad Tak, da se mi ni treba odločat... :?
The only thing I know is that i don't know anything!

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »