Splošno > O cenah materiala in storitev
Ali stopniščno oprijemalo

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ali stopniščno oprijemalo
Rabil bi aluminijasto stopniščno oprijemalo kot je na sliki:

[Slika: oprijemalo.jpg]

Rabil bi pa dolžine:
- 1x150cm
- 1x210cm
- 1x230cm

Ali je kdo to nabavljal v kratkem?
Priporočila?

Hvala
1. to ni Alu oprijemalo, temveč RF (Inox)
2. tega običajno ne moreš nabavit po meri, ampak ti to naredi mojster, ki se s tem ukvarja - po tvojih željah in ga tudi pravilno namesti glede na material iz katerega je stena.
3. priporočila - najbližji pasar ali podjetje, kjer se ukvarjajo s takšnimi rečmi. Dražje ko je oprijemalo, lepše bo spolirano (če želiš takšnega), krtačeno, peskano, matirano, brušeno ali satinirano.
Ma s sliko sem mislil na obliko.

Je pa tudi alu lahko takšen, sem ga videl v živo in na oko nisem ločil inox in alu.

Seveda se da dobiti na mero, podjetij je v Ljubljani in okolici kolikor hočeš, cene pa ful različne, zato me zanima iz prakse če je kdo to nabavljal.
Meni je tole ograjo za držalo iz inoxa naredil http://www.bizi.si/MONTAZA-KOVINSKIH-IZ ... CEBEK-S-P/

in sem z opravljenim delom zelo zadovoljen - odloči se pa sam...
Alu držalo si videl spolirano. V redu. pridi ga pogledat še enkrat po letu ali dveh uporabe, zelo dvomim, da ti bo še všeč. Razen seveda če maš cunjo in polirno pasto enkrat ali dvakrat letno v rokah. Daj INOX pa bo mir, če ne pa menim da bo leseno vseeno bolj praktično.
simionesi cena?

arbajter ti to iz lastnih izkušenj?

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »