Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Kopalnica v mansardi

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopalnica v mansardi
Odpri si album na http://www.moj.album.com in daj dokument kot priponko (mislim, da bi moralo delovat).
lp
Joj, prav nerodno mi je, ampak res bi rabila natančna navodila kako se to sploh naredi ali pa bi prosila, če lahko komu na meil pošljem datoteko in mi lahko prilepi sliko na forum. Saj vem, da verjetno sploh ni tako zapleteno, ampak če še nikoli nisi tega počel, pa vendarle ni tako enostavno (vse je enkrat prvič) :oops:
klikni http://www.moj-album.com/
odpre se ti stran mojegaalbuma, v zgornjem desnem kotu si izberi uporabniško ime in geslo
klikni prijava
pri nov album klikni ustvari (zgornji desni kot)
izberi si ime albuma potem pa klikni dodaj slike (osnovni način) odpre se ti okence z predalčki izberi datoteko (klikneš prebrskaj in pač označiš datoteko, ki jo želiš prilepti)
na koncu dodaj
in to je to, enostavno kot pasulj Big Grin
še ena malenkost :oops:
najprej moraš v del, kjer piše ustvari si svojo polico z albumi vpisat želeno uporabniško ime in kliknit ustvari polico
Ja, saj to sem vse naredila in zadeva je res enostavna, samo očitno nimam v pravi obliki teh slik - v Word dokumentu. Vse naredim po navodilih, datoteko najdem, označim, dodam in potem napiše, da je album trenutno prazen ??? Bom še poskušala najti rešitev!
Niki hvala ti za potrpežljivost z mano nevednico v teh rečeh Big Grin
Ko mi uspe, pa komaj čakam na vaše rešitve in predloge!
ni problema pomagat, če le lahko :lol:
hmmm očitno ne "mara" wordovih dokumentov Cry
kaj pa pod shrani.si, kot je predlagal thinkblue, poglej pod ideja za mansardo
Nikki, hvla za opozorilo... na shrani.si mi je nekaj uspelo. Malo čudno izgleda, ampak vseeno... Poglej na Ideje za prizidek.
Ko smo že pri kopalnicah me zanima, če ima kdo izkušnje z podjetjem Banca, katero v prospektu in na spletu ponuja obnove in adaptacije kopalnic v popolni storitvi za cca 2x2 m 2990 evrov.

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »