Gradnja in obnova > Nizkoenergijska in pasivna gradnja
Ekosklad 2015

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekosklad 2015
tudi jaz prejel nakazilo 23.11. za rekuperacijo, sedaj čakam še za TČ, upam da bo pred Božičem.
Koliko ste povprečno čakali na odgovor od ekoslkada?

Jaz sem oddal vlogo pred dvema mesecema in pol in še nisem dobil odgovora...
Tukaj imaš več informacij:
https://www.ekosklad.si/dokumenti/obves ... %20SUB.pdf

Se pravi - trenutno obdelujejo septemberske vloge.

Mi smo vlogo oddali 3.5. pogodbo prejeli 22.7.

LP
Hvala za info in link.
lp
Zdravo, je možno pridobiti sredstva za NE hišo kupljeno v 3.G.F (začetek gradnje 2007, 2018 nadaljevanje gradnje), letna potreba po projektu 19,12 kWh/m2?

Hvala za informacijo.
Citat:Za novo naložbo pri ukrepu J se šteje tudi nakup eno- ali dvostanovanjske stavbe, ki izpolnjuje pogoje ukrepa J, s strani prvega kupca – fizične osebe, če je bila prodajna pogodba ali druga veljavna listina z zemljiškoknjižnim dovolilom prodajalca za vpis lastninske pravice v korist kupca sklenjena po 1. 1. 2017.

S tem, da hiša z omenjenimi 19 kWh/m2a ne izpolnjuje zahteve razpisa.
Torej glede na zapisano, ni mogoče.
malcar Napisal:Zdravo, je možno pridobiti sredstva za NE hišo kupljeno v 3.G.F (začetek gradnje 2007, 2018 nadaljevanje gradnje), letna potreba po projektu 19,12 kWh/m2?

Hvala za informacijo.

Lahko se pridobi sredstva iz posameznih ukrepov. Vgradnja TČ ali kurilne naprave na biomaso, solarnih sistemov, rekuperacije in podobno.
Odlično, hvala za pomoč!

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »