Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Garažna vrata

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garažna vrata
Trenutno sem pred nakupom garažnih vrat. Zanimajo me izkušnje z z vrati MKL in Hormann, vrata niso nič posebnega širine 220cm in višine 210 cm tako da nobenih nestandardnih širin.

Se bolj nagibam h Hormann vratom, zato me zanima če poznate mogoče MATJAŽ HARTMAN S.P. iz Škofja Loke.
Jaz sem dobil najboljšo ponudbo od Matjaž d.o.o.
Hvala, sem poslal še njim povpraševanje.
Jaz imam tretje leto MKL Systems in sem zadovoljen.
Najcenejša ponudba in to precejšnja razlika.
Ko sem na tem forumu prebral dobra mnenja, nisem več pomišljal.
ant Napisal:Jaz sem dobil najboljšo ponudbo od Matjaž d.o.o.

+1
medo9 Napisal:Jaz imam tretje leto MKL Systems in sem zadovoljen.

+1

tudi jaz jih imam, lahko samo pohvalim. Cenejši od hormana, montaža na dan kot dogovorjeno, montaža strokovna, vse dela kot mora. če bi še enkrat naročil, bi jih ponovno pri njih.
Hm hvala za menja nisem mislil da bo toliko zadovoljnih z MKL. Cena je res cca 250€ nižja, kaj pa kvaliteta, je primerljiva s Hormanom?
Soseda imata Hormana, zato sem tudi jaz najprej kontaktiral H.
Potem pa sem na tem forumu zasledil pohvale MKL in sem za primerjavo naročil izmero in ponudbo... odnos, fleksibilnost in skrbnost pri izmerah so mi vzbudili zaupanje in ko sem videl še ceno, nisem pomišljal.
jaz ko sem primerjal ene z drugimi, nisem videl nobene razlike. Toplotna prevodnost enaka, materiali isti, pogone imata vsak svoje. Tale LiftMaster je za doplačilo ceno najhitrejši na trgu.

Katerekoli vzameš boš zadovoljen, samo ogni se kakšnih kitajcev..
Hvala vsem za mnenja.
Ko sem jaz kupoval, so bili najbolj ugodni pri firmi Von, ki prodaja Crawford.

MKL so bili najdražji in se sploh niso želeli pogovarjati glede cene, smo hitro zaključili.

Horman in MKL vrata so bila dražja za okrog 500eur.

Govorimo o treh vratih. Na koncu smo plačali 3150 eur za širino 1,8m, 3m in 3,5m.

lp
Litvak Napisal:
medo9 Napisal:Jaz imam tretje leto MKL Systems in sem zadovoljen.
+1

tudi jaz jih imam, lahko samo pohvalim. Cenejši od hormana, montaža na dan kot dogovorjeno, montaža strokovna, vse dela kot mora. če bi še enkrat naročil, bi jih ponovno pri njih.

Še eni z MKL-ovimi garažnimi vrati.
Imamo jih že več kot 6 let, delujejo brez težav, ob vsaj 4x-ni dnevni uporabi. Njihov izgled je še vedno isti.

In bili so zdaleč cenejši od ostalih ponudnikov za iste zahteve.
Montaža brez pripomb, servisa v teh letih še nismo potrebovali.
zdrifko Napisal:Trenutno sem pred nakupom garažnih vrat. Zanimajo me izkušnje z z vrati MKL in Hormann, vrata niso nič posebnega širine 220cm in višine 210 cm tako da nobenih nestandardnih širin.

Se bolj nagibam h Hormann vratom, zato me zanima če poznate mogoče MATJAŽ HARTMAN S.P. iz Škofja Loke.

Ta je delal pri nas -> Hormann vrata.

Imamo jih cca. 10 let...brez najmanjšega problema. Tudi izredno zadovoljni z izvajalcem!

(nasvet...daj si delat v garaži stikalo preko katerega boš lahko odpiral vrata brez daljinca - zraven stikala za luč).
K nam tudi čez 1 teden pridejo iz MKL montirat garažna vrata.

Dobra cena ter zelo kratek dobavni rok, kljub temu, da sem jih naročil v veselem decembru.
Imam od http://www.okna-vrata.si/vrata/garazna- ... -izolirana

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »