Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri tablični računalnik kupiti

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri tablični računalnik kupiti
JaBK, eno uporabniško ime na računalniku se sinhronizira z enim uporabniškim imenom na napravi, tukaj sta imela problem. Ljudje imajo 1 računalnik, ki pa ga uporablja cela družina saj ne vidijo prednosti uporabe user accountov. Torej, če je pri hiši le 1 računalnik naj ima vsaj vsak uporabnik svoj user account. Zdaj kdor me bo vprašal čemu to, nimam časa razlagat. Ne samo zaradi groznega Appla ampak 100 drugih stvari pred tem Smile No danes to počasi izginja, ker se delež osebnih (dobesedno) računalnikov povečuje in ima vsak v familiji svoj laptop.
Ni treba razlagati, ker to vem in... Imamo enega. Svojih odločitev ne prilagajam izdelkom, ki mi pogojujejo stvari ki jih ne mislim spreminjati...
Hvala bogu, da lahko vsak izbira in izbere kar mu pase ;-)
Jaz vem, da ne grem nazaj, ce mi placajo ne grem :-D
Razlagam, ker si napisala da nisi vedela in sta imela veselico Smile Zdaj praviš da veš. Mogoče bo komu, ki ne sodeluje v debati informacija prišla prav.

Sicer pa ja kot praviš nekateri po določenem času spoznajo, da je zadeva dobra, drugi pa dobijo še večji odpor.
Dober nakup za slabih 200€ ne? Se splača?

https://www.bigbang.si/tablicni-racunal ... wei-612401
A rabis?
Pri nas dve nekje ležijo. Že kako leto ju ni bilo na spregled.
Telefonov pa niti prešteti ne moreš.
Vsaj enih 5, še raje več je delujočih po predalih.
Ma kaki, lažem. Preko 15 jih je viška v bajti, nekaj še s tipkami.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Ne priporočam, saj sodeč po testu tule:https://www.monitor.si/clanek/cenejsi-huawei/187979/
za to ceno vzemi kitajsko tablico teclast Teclast Master T10 https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_6...id=1433363
Je za taščo, iz Kitajske ne bo naročala.
Čist ok bo. Ali pa ena hoferjeva... Jaz imam enega mediona čist tak usput kupljenega zdaj že kar nekaj let. Net, vlc in netflix delajo spodobno. Baterija zdrži presenetljivo dolgo se vedno. Če ji pa kaj ne bo ali pa prej crkne - no, račun shraniti, hofer ne komplicira
Te tablice so malo mimo. Že vsak telefon v tem cenovnem razredu ima boljši procesor in več spomina kot te deske za rezanje salame...

Pri nas so tri. Ena 10 inčna je z pokvarjeno baterijo (po 3 letih zlorab) in gre v naslednjega kosovca, druga 10 inčna je nekje v predalu in čaka na boljše čase (če pridejo), tretja pa je 7 inčna in bo šla v rejo k žlahti.

Ni več zanimivo, je vse na telefonu. Za branje e-knjig pa pride bralnik...
odvisno za kaj. je pač določene zadeve lažje nardit na večjem zaslonu, pa recimo da ne vlečeš komplet težo in velikost prenosnika. če bi se še poleg možnosti tipkovnice imele še miško (sploh ios), bi bilo idealno, je kar nekaj čisto operativnih zadev za tablice (med drugim prihaja polno operativni photoshop, imaš recimo spodobne aplikacije za video, da ne omenjam risanja, skiciranja, meni osebno tudi recimo možnost upravljanja dronov itd itd, vse to je pač lažje na npr 10inc tablici (no, moja 13col je že prevelika včasih).
JaBK Napisal:Čist ok bo. Ali pa ena hoferjeva... Jaz imam enega mediona čist tak usput kupljenega zdaj že kar nekaj let. Net, vlc in netflix delajo spodobno. Baterija zdrži presenetljivo dolgo se vedno. Če ji pa kaj ne bo ali pa prej crkne - no, račun shraniti, hofer ne komplicira

Tudi sam imam kar nekaj, podobnih produktov "MEDION" katere trži Hofer, pa sem nad njihovo vzdržljivost prijetno presenečen... 8)
Kaj pa Samsung Galaxy Tab A T580 ali hujši mlajši brat Samsung Galaxy Tab A T590?

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »