Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri tablični računalnik kupiti

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri tablični računalnik kupiti
koliko so carinski stroški? ddv 22 posto?
Imam 2 leti star Samsung Galaxy Tab 2, deluje še povsem brezhibno, baterija drži cca. 2 dni konkretne uporabe. Je pa to dejansko za pregledovanje pošte in mal brskanja po spletu. Za pisanje dolgih tekstov pa za kopiranje teksta, in za kako risanje ni primeren. Oz. tekst že lahko pišeš, ampak zraven zgubiš živce. Pa dosti spletnih strani še ne podpira androida in si mrzel ... sploh pri odpiranju kakšnih galerij. Skratka kar se mene tiče je tablica fajn za krajšat čas v kaki čakalnici, za vse ostalo je pa prenosnik.
Več glav, več ve ...
kakor za koga. za recimo kakšen oblikovalce, arhitekte ipd je malce bolj kvalitetna tablica (recimo kakšen samsung note serije z 12col zaslonom ipd) lahko kar fajn pripomoček, sploh v navezavi z dobrim zaslonom oz vmesnikom za risanje (ob ustreznih aplikacijah seveda), predstavitve objektov (archicad ima recimo app za predstavitev 3d modela in risb), tablice se lahko nuca kot vmesnik pri meritvah objektov, termografiji itd itd, da ne naštevam.
če pa hočeš windows opravilnost, pa imaš tudi možnost za to, recimo v obliki prenosnika kot tablice (primer sem tudi že dal prej).
bosces Napisal:koliko so carinski stroški? ddv 22 posto?
ja, ddv 22%, carinski stroski odvisni od spediterja. DHL si po novem zaracunava konkretno bancno garancijo 10€.
pozdravljeni
je potrebno na tabličnem rač. imeti virusno zaščito ?
hvala za odgovor
Ja ,nič ni narobe.
Pozna kdo Cube tablice?
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_2 ... wwodihoDYg
Mal sem cekiral net pa so kr dobr ocenjene.....cena je spodobna...ima kdo
oz ali kdo pozna?
Imam starejši model. Zadeva deluje ok in ni bilo težav. Na netu možnost izbire drugih netovarniških romov. Kvaliteta izdelelave ok, tako da dober nakup za ta denar.
netovarniških romov? ammm nimam pojma kaj je to... Sad
Neoriginalen operacijski sistem.
aha...hvala.
Hofer ima sedaj akcijo ipad air za 300 EUR. Boljse tablice ni za tako ceno.
Sicer je air1 ampak za ta denar je dober nakup.
z 1gb se mi ne zdi lih nekj posebnega...če gledam kitajčke (sicerj je jabčk lih tko kitajc) imajo za enak denar veliko veliko več...sice pa iščem nekje okoli 200€.
Najbolj (vrstni red pomembnosti) mi je važna zmogljivost baterije, cca. 10inch, vsaj 2gb in 32gb. Wifi in Bluetooth sta samoumevna...če je še resolucija približno normalna je pa to to...al morm še kj druzga gledat?
Naj te specifikacije ne zavedejo.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »