Opremljanje doma > Pohištvo
IKEA pax pomoč

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IKEA pax pomoč
Pozdravljeni,

potrebujem pomoč pri sestavljanju omare PAX. Zamišljena je bila takšna
kot v priloženi sliki, vse že kupljeno. Danes začnem sestavljati notranjost in ugotovim, da spodnjega izvlečnega predala ni mogoče vgraditi, ker pridejo na stranico panti od vrat, ki onemogočajo odpiranje. Edina varianta, ki mi je prišla na misel je, da spremenim izvlečni predal v izvlečno polico, to bi šlo.

Je imel kdo takšno težavo? Ker ne vem zakaj mi pax planner ni javil napake, da izvlečnega predala tako nizko ni mogoče dati.

Ve kdo če bi šlo namesto izvlečnega lesenega predala (ki ima vodila spodaj) namestiti izvlečni kovinski mrežasti predal, ki ima vodila zgoraj in so tudi drugačna?

Kako je z zamenjavo blaga v IKEA-ji? Predali so še zapakirani.

Hvala Wink

Priložene datoteke
.jpg   Screenshot_1.jpg (Velikost: 29,8 KB / Prenosi: 7418)
aha je to tista moška "mačo" varijanta - sestavljanje pred branjem navodil?
memberx Napisal:Kako je z zamenjavo blaga v IKEA-ji? Predali so še zapakirani.
menjava z racunom v dveh mesecih, ce imas ikea family card kao neomejen rok vracila.
blago mora biti nerabljeno in v original embalazi.
korenje Napisal:aha je to tista moška "mačo" varijanta - sestavljanje pred branjem navodil?

misliš tako kot pri kinder jajčku?
korenje Napisal:aha je to tista moška "mačo" varijanta - sestavljanje pred branjem navodil?

je šlo vse po navodilih Smile pri korpusih ni nikjer omenjenih pantov, pri frontah samo kako se montirajo na vrata. Na vrečki od pantov tudi nič. V navodilih za predal samo kako se sestavi...

pričakoval bi, da mi pax planner ne dovoli zrisati omare, ki jo je nemogoče sestaviti. Se motim?

očitno bo treba zamenjati spodnji predal kot na tej sliki

Priložene datoteke
.jpg   Screenshot_2.jpg (Velikost: 22,62 KB / Prenosi: 7308)
Na izbiro je več tipov in si mogoče naredu takega, ki je na drsna vrata ali pa odprto omaro...?
Da ne odpiram nove teme...
Ali prav razumem, da obstajajo tudi pax omare globine 44 cm http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/S09025690/?

Potrebovala bi nekaj max. globine 50cm (idealno 45cm)...
res je, globina 44 obstaja.
Super!
Se trudim najti dolžine 100cm/75cm/50cm (s to globino), pa mi ponuja samo kombinacije z globino 35cm ali 58cm oz. 60cm...
Ne znajdem se, to bo!

Lahko prosim za pomoč...
ocitno sva sva bila en mal nenatancna na zacetku. sem sedaj cekiral po ikeini strani in ocitno je takole: obstaja pax omara globine 44cm z drsnimi vrati. le- ta ima globino korpusa 35cm. tako kot ima gotova omara z drsnimi vrati Globine 66cm, globino korpusa 58cm. vrata torej vzamejo ca. 8cm.
Hvala za pomoč...
Tako kot sem domnevala, da je. Žal.
Ja, sem malo pogledal po IKEA predlogih PAX omar z vrati "na pante", pa nikjer ni čisto spodaj izvlečnega lesenega predala (z vodili spodaj), ampak so povsod le košare (z vodili zgoraj) ali brez.
Pred kratkim sem sestavljal podobno PAX omaro, z izvlečnimi lesenimi predali tudi na dnu, je bilo vse O.K., le da imam drsna vrata, kjer je ta opcija tudi predvidena.

lp
ja, ni izvedljivo, ker je tecaj vrat sirsi od prostora med steno omare in predalom in se predal tako zaleti v tecaj.
A lahko kdo pomaga - a ma Ikea v svojem prodajnem programu kakšne navadne dvokrilne omare z policami, bele, visoke max. 140 cm?
Ma...

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »