Splošno > Skupinski nakupi
Ceracasa ploščice

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceracasa ploščice
A kdo ve če so v tujini te ploščice kaj cenejše. Najcenejši pri nas prodaja sarai d.o.o., ampak so mi še vedno nekam drage, čeprav je kvaliteta vrhunska. Vse nad 50€ so praktično brez napak, zrcalno polirane in popolnoma ravne. Sem gledal na desetine "luksuznih" firm, italjanskih ipd, kjer so cene preko 70€/m2, ampak je pri vseh slabo polirano, ali pa ima vijugast odboj svetlobe ipd...

Zanimam se za nakup:
http://www.ceracasa.com/71940_en/Absolute/#menuanchor
Če se dobi kje v tujini za večje količine ceneje naj prosim pove - in pa če ima kdo željo po nakupu istih ploščic.
HI
Jaz imam velik del hiše "oblečen" s Ceracasa ploščicami.Kot ste navedli, res so vrhunske in se velik del priznanih znamk dejansko skrije kar se kvalitete tiče. Meterska ploščica ravna u nulo. Cene so v tem letu kar nekaj višje. Kvadrat ploščic katere sem imel jaz so prej stale 45 eur, sedaj 56 eur. Na količino se pozna popust a vseeno nanese. Nazadnje sem ene ploščice od Sarai prevzemal včeraj iz skladišča v Kamniku. Vglavnem cene niso a la bauhaus a je tudi kvaliteta boljša od velikega dela wannabe vrhunskih ploščic. --meni je potem končna cena padla za mislim da cca. 25% na količino.
Have a nice Day

Matt
korenje Napisal:A kdo ve če so v tujini te ploščice kaj cenejše. Najcenejši pri nas prodaja sarai d.o.o., ampak so mi še vedno nekam drage, čeprav je kvaliteta vrhunska. Vse nad 50€ so praktično brez napak, zrcalno polirane in popolnoma ravne. Sem gledal na desetine "luksuznih" firm, italjanskih ipd, kjer so cene preko 70€/m2, ampak je pri vseh slabo polirano, ali pa ima vijugast odboj svetlobe ipd...

Zanimam se za nakup:
http://www.ceracasa.com/71940_en/Absolute/#menuanchor
Če se dobi kje v tujini za večje količine ceneje naj prosim pove - in pa če ima kdo željo po nakupu istih ploščic.

Če imate točen popis in točen model artikla ,ki ga imate ogledanega,Vam lahko poskušam urediti najboljšo možno ceno direktno iz tovarne .

1 x mesečno do 2 x mesečno tako ali tako pobiramo zbirnike za svojo keramiko,po Italiji....

Za več informacij me lahko pokličete na gsm 051 272 222 ali še bolje na email : keramikaoutlet@gmail.com
sem že kupil ceracasa ploščice. sem tudi gledal italjansko robo, pa kvaliteta ni na nivoju.
Kakšna je bila cena, če ni skrivnost?

Skok na forum:

Zadnje novice