Splošno > O cenah materiala in storitev
Cena zrastla za 5x

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cena zrastla za 5x
Vedno držim dano besedo in se opravičujem, ker sem podvomil v zapis.

Nuff said z moje strani.
@Kecko:
si eden redkih, ki ima cojones.
Ja, ta izvajalec je igral na karto app (ako pali, pali). Naletel je očitno na mino in ni dobil plačano, potem je kot brihtna glava tožil zaradi svoje nesposobne ocenitve samega investitorja, ta mu je pa dal po p* še na sodišču.
Bravo betmen. Pa pohvala, da si zaključil temo, kar mnogi OPji sploh ne naredijo, niti se jim ne sanja, da je bistvo foruma v teh potezah.

Znesek sploh ne igra vloge v taki zadevi - če pustiš da ti serjejo po glavi, je vseeno ali ti serjejo iz enega metra ali pa iz aviona.
+1
Za zadnji stavek pa +10. Smile
Tako iz firbca, si dobil informacijo (ali si priblizno zracunsl) koliko so nanesli stroski vsega skupaj za toznika?
žal ne... 168 eur je moral plačati meni za odvetnika... potem vem da je nek strošek oz. taksa, ki jo plačaš ko daš zadevo na sodišče (predlog za izvršbo) in potem so še stroški z njegovim odvetnikom...

če je 168 eur dal meni, pa naj je toliko tudi njegov odvetnik vzel (pa je več) in je predlog za izvršbo na sodišče nekih 50 eur... sva hitro tam na nekih 500 eur... to so troških ki jih vem jaz.

Točnega zneska res ne vem.

Skok na forum:

Zadnje novice