Kar naredi dom > Vrt in okolica
Potiskan beton

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potiskan beton
Kaj pa kdo iz notranjosti Slovenije ali pa bolj na severu? Bolj me zanima tisti del, ki je samo pohoden in se po njem ne vozi.

Ali se lahko ta beton polaga na obstoječi beton in kakšna debelina je potem v tem primeru?
A imamo kakšnega novega forumaša, ki ima doma tiskan beton?
Zdravo

mene pa zanima če so takšne male razpoke res normalne? Majster pravi da gre samo za površinsko razpoko na barvi ki jo posujejo...tlak je star 2 dni....torej še čist frišno,oprano in polakirano...

Priložene datoteke Predogledne slike

Sicer nisem iz foha, ampak normalno to po mojem ni. Kako to "posujejo"?

Kdo pa ti je delal in na katerem koncu Slovenije?
Zdravo,

a so se kaj mnenja spremenila v zadnjem casu ? Kot vidim ima veliko uporabnikov pomiselke, ker naj bi bilo vzdrzevanje drago in sama kvaliteta slaba. Zanima me je to zgolj tezava zaradi slabega izvajalca ali res nasa klima ni primerna za take resitve ? Zanimivo je namrec, da v USA to precej pogosto uporabljajo okoli hise in tudi v zelo mrzlih klimah. Dvomim, da bi to toliko ljudi uporabljajo ce je rok trajanja tako kratek.
Nekaj primerov lahko pogledate https://www.youtube.com/channel/UCem87zD...ypjd6PVf9A

Glede tlakovcev pa je bil en komentar da je tecno vzdrzevanje zaradi plevela ? A ni da moras postaviti na podlago tudi zascitno folijo, ki preprecuje take tezave ?

Skok na forum:

Zadnje novice