Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri led tv do 800eur

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri led tv do 800eur
Ja ,seveda prispevek imaš ločen.
ŠE enkrat bi vas prosil za mnenja, kaj mislite o tem tv LG ,ki je v akciji vHarviju za 500eur.Imel bi ga zgledanje tv programov in pa Filmov iz neta na ključku....ne rabim neta ...

Link-http://www.ceneje.si/Izdelek/3487388/avdio-video/televizorji/lcd-tv-40-do-50/lg-led-tv-50ln5406

Hvala vam za odgovore !
...pojdi v štacun,kjer imajo veliko prižganih tv ejev izberi si tri firme(sony lg Samsona-le te tri so za znosen denar dost kvalitetne),ter zahtevaj naj ti trgovc na vseh nastavi v nastavitvah(setings) opcijo "za domačo uporabo-lg jo ima,verjamem pa da tudi drugi..potem zahtevaj naj ti nastavi še"standart opcijo slike ali pa tudi"kino in to bo zate vse,kar rabiš na tistem mestu,da se prepričaš na res lastne oči,katera slika ti je bolj všeč,kajti kupuješ sliko,ki jo boš potem nekaj časa"prenašal ali pa ob njej užival

...še moja nedavna izkušnja,ko se kupoval nekaj v"32 inčih za spalnico.Torej,po vseh mogočih preučenih testih sem že bil odločen za"samija ali sonija,oba v seriji 5,oziroma 6...,nato pa hajd v lj v "bangija z kešem.Sem bil takoj zjutraj tam,ko še ni gužve in ima trgovc"cajt.Se postavim pred"samija,desno od njega je bil lg 5787 in še naprej desno soni serije w600.Bolj sem zijal,kaj je na samiju tako perfektnega v sliki,kot vsi testi navajajo,bolj sem se čudil,zakaj ima"neznan lg zraven njega,dosti boljšo sliko in še predvsem,veliko bolj "natur, barve,pa čeprav se je na vseh odvijala oddaja"dobro jutro.Nisem mogel verjet,zato sem frajerja prosil,naj mi samija in sonija,korektno nastavi,ker so vsi nstopajoči moderatorji na teh dveh vele tv zgledal,kot pristni,rdečelični indijanci.Se je frajer nasmehnil,pred mano izenačil na vseh tvjih navedene nastavitve,ter se diskretno umaknil v ozadje.Jaz pa....jaz pa sem se zaljubil v lg natur barvo slike,kontrast..itd,če sem se pa slučajno ozrl(primerjal)levo ali desno so me že po minuti dobesedno bolele oči in si nisem mogel zamislit,da bi celo noč zrl v katero od ostalih dveh firm,pa če tudi imasta baje vgrajeno vrhunsko tehnologijo,katero jim itak v večini dobavlja lg

rezime
...ko je trgovc spoznal mojo"stisko,je diskretno pristopil in mi nekam rutinsko prišepnil"mislim,da vem,katero boste kupil,imam,še ravno eno na lagerju pa tudi popust velja samo še danes,pa tudi tako dovršenega"smarta za ta denar nobena druga firma ne ponuja,sicer pa pohajajo,kot frišne žemlje
...ti povem...sem čez 15 min,kot kakšen pubertetnik,stopal z tisto škatlo proti parkingu Big Grin
...torej,"smarta...ne vem,kaj bi z njim...rabim in sedaj uživam samo ob odlični sliki,čemur je tv tudi namenjen,kajti v mojih poznih letih,ko je vsakmu žena v postelji zgolj nepogrešljiv inventar...,torej je pomemben najbolj, zares natur odtenek"gole,napete kože :wink:
ps
...ko sem se nekoč davno zaljubil v mojo ženo,sem se zaljubil v njeno,zame čudovito sliko in ne v njene očem skrite"getribe ...in sedaj si kdaj pa kdaj rečem"hvala bogu Big Grin

...nekdo je rekel "vsake oči imajo svojga malarja ...jaz pa dodajam,da"dejansko samo to šteje :wink:
Mah v trgovini gledat je bolj tako tako... Svetloba prostora, naklon in višina TVja, predvsem pa VIR SLIKE!!! Če so 3je tvji en ob drugem, in imajo isto oddajo gor, še ne pomeni da imajo isto kvaliteto slike predvajano... In nastavitve se razlikujejo od TVja do TVja. Da bi nastavil "defoult" in je to top ...

Če že kaj gledaš potem je to mogoče razlika med LCD in plazmo ob SVOJEM kvalitetnem VIRU SLIKE. Vse ostalo... Je gambl...

BTW, imajo LGji tudi pri lcd zrcalo za steklo? Smile

Poglej kak "vmesnik" imajo firme, kaj lahko gledaš (kaj podpira) iz KJE lahko gledaš, kaj lahko nastavljaš itd...
Kvaliteta slike je za moje pojme isti šmoren med enakimi...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
...za vsak dober tv, pojem"prostor ne sme nikoli bit pogoj.....zato pa ravno nastanejo razlike med njimi,če so na kakšni višji polici,vsi v eni vrsti in z enakimi setings nastavitvami,ki pa morajo bit obvezno preklopljene na"home in ne tovarniško na"štacun :wink:

...v razredu"32 so itak vsi z sedanjo tehniko dovolj"šarf,razlika je samo v barvanju frisov in nature,pa če si malček iz smeri ekrana,da vse takoj ne pobledi :wink: ....oprosti,ampak belcev z "indijansko zagorelostjo pa res ne prenesem,pa nisem rasist
Mah....
Vse kar sem videl v štacunah so našponani kontrasti in barve z vklopljenimi vsemi mogočimi korekcijami, vse skupaj pa prikazovano ob nemogoči razsvetljavi in zrcaljenju na zaslonih.
Skratka nič od pogojev, ki jih imaš doma.
Da ne odpiram nove teme...

Kupujem led tv 40", nekako sem se zagledal v Samsunga:

http://www.moj-tv.com/led-tv/samsung-ue40f6340/13501

Je še kaj primerljivega za to ceno?
Kupi!
jz sm kipul tako samo da je 46 inčov in sem popolnoma zadovoljen....cena je bila 580€. boljše ne rabim.... Wink
Jaz pa gledam doma že dolgo Sony in ko grem k sosedu ki ima Samsung se pa vidi razlika,ker ima nenaravne barve ena vijolična barva je notri v vseh odtenkih,skratka ne grem dol z Sonya.
Silver12@ najprej prodajalca vprasaj kako je z garancijo ker ta model tv- ja ni za slo trzisce. Poleg tega se zavedaj da kupujes 1 leto star model. Tudi cena ni nekaj res posebnega. Mogoce raje kupi vecjega, odvisno koliksno razdaljo imas od sedezne do tv-ja.

Tourer@odvisno kaj primerjas med sabo. Ti samo znamke. In to ne gre. Ce bos najslabsega sonyja primerjal z najboljsim noname brandom bo se vedno boljsi? Al pa najbolj oskubljenga bmwja z visji rang kio? See the point?
Večje ne morem zaradi razdalje...garancija je 2 leti, vsaj mislim. Sem pa gledal tudi višje modele od Samsunga (na tej strani), pa ne vem ali je razlika samo v HZ ali tudi kaj drugega, nikjer nisem dobil neke razlage v čem je razlika...Če sedaj pogledam svojo "gajbo" bom verjetno zadovoljen z vsako TV...
Ne moreš zaradi razdalje?!
Priporočila, ki so veljala za CRT TV, pri današnjih sodobnih HD TV ne držijo več.

Zato se pridružujem mnenju, da kupiš večjega, kolikor ti pač "žep" dopušča
Razdalja je cca 2,5m...kaj pa vem če je primerna večja...
46", lahko tudi več.....

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »