Splošno > Skupinski nakupi
Nakup v ikei

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup v ikei
L.p
imam prošnjo za nakup regala zanima ,ali gre v kratkem kdo v ikeo ,ob temu bi še meni kupil regal za katerega bi mu dal denar ......'
Za prijaznost in uslugo se najlepše zahvaljujem..
Smo iz okolice Ljubljane..
Peter
Bil včeraj v Celovcu (in kupil dve omari za sestro). Napiši, za kateri regal gre (da lahko morebitni ponudnik oceni, ali ima zadosti prostora za pripeljat tvojo robo)
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Joj,
oprostite gre za bel regal
EXPEDIT
Regal, Hochglanz weiß
79x149cm
oziroma tale regal na tem linku-
http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ ... #/70193745
hej.
podoben regal imaš v yisku za 55€.
sam osebno se yiska izogibam ker slabše robe še res nisem videl. razen mogoče bivši celi svet (vse po 199 sit), le da tam ni bilo teh stvari.
Na FB imaš Ikea Slovenija, tam lahko naročiš, ti pripeljejo s kombijem, poceni.
karmen - hvala za izredno uporabno info!
Pozdravljeni, gre mogoče kdo ta konec tedna v ikejo (graz)? Nujno potrebujem dve omarici in bi prosila, če bi mi lahko vzeli? Sama grem v ikeo komaj v torek, zaloga omaric pada in me skrbi, da takrat ne bi bilo več zaloge. Sem iz MB.

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50242737/
jaz ti lahko danes pripeljem do mb.
Gre v prihodnjih tednih morda kdo v Ikeo pa da lahko dostavi do Kranja oz Ljubljane? hvala

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »