Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Pralni in sušilni stroj oblečena v keramiko - pult

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pralni in sušilni stroj oblečena v keramiko - pult
Hmm ne razumem, fuge so iste širine in uporabljena je enaka Mapei fugirna masa, kot pri starih fugah. Mogoče se na sliki tako vidi, ker je bila fugirna masa še vlažna.

Bom še enkrat slikal celo kopalnico pri dnevni svetlobi, ker zdaj bi pa rad še kak nasvet za kakšno izbiro in postavitev omaric in umivalnika itd. od kakšne stilsko navdahnjene osebe :wink:
Bom počakala fotko cele kopalnice, ampak že sedaj vam lahko dam en nasvet - BELA OMARICA!!! Ne modre ali v lesenem dekorju. Preprosta bela omarica z gladkimi vrati, ne kakšnih izrezljanih zadev ali steklenih vrat z vitražem. Ste že stene dovolj okrancljali. Smile
Airborne Napisal:Hmm ne razumem, fuge so iste širine in uporabljena je enaka Mapei fugirna masa, kot pri starih fugah. Mogoče se na sliki tako vidi, ker je bila fugirna masa še vlažna.
S tem da bi se lahko bolje ujemale nisem mislila na barvo in širino, ampak na njihov tek ... torej da bi se fuge na steni nadaljevale v fuge na novo pozidanih stranicah itd.

In ja se strinjam z Lanatri ... k tako "pisani" kopalnici bi jaz dala čim bolj enostavne bele omarice brez odprtih poličk in vitrin.
Več glav, več ve ...
Aha hmm pa res, na to pa sploh nisem pomislil, se vidi da sem prvič delal :wink:

Za omarice bom pa slike prilepil, ko bo kopalnica čista :oops: pa najraje bi bele lak, ja.
Anja Napisal:Simpatičen rezultat Smile
Mogoče bi bil malenkost še bolj simpatičen, če bi se nove fuge bolj ujemale z obstoječimi.

:roll: Ženske................... :mrgreen:

Glede na dimenzije in prostor tega pulta - se v nobenem primeru ne bi "poklopilo".

Če bi keramiko na pultu prilagajal steni, kar bi bilo mogoče res "bolj estetsko", se ne bi ujele male ploščice na robu pulta.

In potem bi "šimfale" kako si si to zamislil in zakaj nisi ................... :lol: :lol:

Je kar v redu tako in nenazadnje - naj se vidi kaj je na novo narejeno.

Glede omarice pa, ja enako - čim bolj enostavna in .............. bela.
Če bi že v štartu pri postavljanju sten na to mislil, bi se lahko lepo ujemale Tongue

Ni pa to slabo namera kritika (pljuvanje itd.) ... sploh ne ... za prvo tovrstno delo samo kapo dol. Omenila sem samo za to, ker sem opazila ta detail, ker sem tudi doma želela da sem mi fuge ujemajo.
Več glav, več ve ...
@Anja

8) Še enkrat ............. ženske ............. :roll: :lol:

Teorija je eno - praksa drugo. Če dobro pogledaš še kaj drugega - ne le "fugo", potem vidiš - kje je pozicija kadi.
Predzadnja slika - končano.

Kako bi lahko v primeru, da bi pult podaljšal za tistih par cm, seveda pa bi moral prestsaviti tudi "levo nogo", potem lahko nalepil keramiko na zunanjo stran te noge - mi ni jasno.

A - ja, še tole. Iz nekako mojih izkušenj - bo tale pult 99% časa naložen z razno raznimi kopalniškimi produkti.

Mislim, da se nihče ne bo obremenjeval z linijami fug. :wink:
@Papez46
ah daj daj no ... pa ni to samo žensko kompliciranje ... no ... to je pač opazka na fotko ki je bila dana v komentiranje :wink:

To stranico proti banji bi se najlažje uskladilo z obstoječo steno ... pult bi pa položil v diagonalo (kar na ostalo kopalnico nebi bilo nič čudnega) in bi bilo vse tipi topi :wink: Ampak lej, to so pač komentarji, verjamem pa da je na dano situacijo in izkušnje to čist top izdelek Smile
Več glav, več ve ...
Citat:@Papez46
ah daj daj no ... pa ni to samo žensko kompliciranje ... no ... to je pač opazka na fotko ki je bila dana v komentiranje

To stranico proti banji bi se najlažje uskladilo z obstoječo steno ... pult bi pa položil v diagonalo (kar na ostalo kopalnico nebi bilo nič čudnega) in bi bilo vse tipi topi Ampak lej, to so pač komentarji, verjamem pa da je na dano situacijo in izkušnje to čist top izdelek

:roll: Ah .............. ženske .............. tretjič! :wink:

A mi sploh ostane kej druzga kot ...................

:oops: DA DRAGA :lol: :lol:
Citat::roll: Ah .............. ženske .............. tretjič! :wink:

A mi sploh ostane kej druzga kot ...................

:oops: DA DRAGA :lol: :lol:

No vidiš, pa saj gre :wink:
Več glav, več ve ...
Če parafraziram. Ah, moški! Prvič! ... Drugič! ... In še tretjič! Smile

Ko si ženska nekaj 'izmišljuje', jo pošiljate nekam, ko je pa zadeva narejena, se kitite z rezultati. Kakorkoli, če ploščice za poskušino položiš, malo poračunaš, če so kakšni zapleteni koti, narediš celo model iz kartona, so tudi rezultati ustrezni/ustreznejši. Potrebno je samo malo načrtovanja. O tem je govorila Anja.
Dragi dami ............... :oops:

Me zanima vajin komentar, ko bi bilo preveč "špranj" med sušilnim in pomivalnim strojem - pod to mizo. 8)

Ker pol bi "desc" zastojn razlagu, da je to tko narejen zatooooooooooooo, da je fuge na ploščicah lovil. :mrgreen:

Ne de.

In damski argument bi seveda bil v stilu............

:roll: kakšne fuge na kahlcah, kdo ti je pa reku da je to važn - a ne vidš, da je placa okrog pralca in sušilca preveč, se bo prah nabiru, a misliš, da ga bom jest pucala.................. :lol: :lol: ?

In tako naprej.

Na dolgo in na počez ................... in skratka ................. idealov NI. Razen v ženskih glavah :oops: , se pa trudimo po najboljših močeh, da so približki idelom čim boljši.
No vidiš, pa saj gre :wink:[/quote]

:lol: :lol: :lol:

Ne da vidim, to VEM že več kot 30let. :wink:

In to je dejstvo. Eni smo iz Marsa, druge ste iz Venere. :mrgreen:
lanatri Napisal:Če parafraziram. Ah, moški! Prvič! ... Drugič! ... In še tretjič! Smile

Ko si ženska nekaj 'izmišljuje', jo pošiljate nekam, ko je pa zadeva narejena, se kitite z rezultati. Kakorkoli, če ploščice za poskušino položiš, malo poračunaš, če so kakšni zapleteni koti, narediš celo model iz kartona, so tudi rezultati ustrezni/ustreznejši. Potrebno je samo malo načrtovanja. O tem je govorila Anja.

Confusedhock: Veš kaj; če bi hotel za vsako stvar o kateri sva pri gradnji imela različna mnenja in poglede delat kartonsko šablono in komplicirat ............. :mrgreen: ............ ne vem če bi danes imel pozidano KLET. :lol: :lol: :lol:
papez46 Napisal:Dragi dami ............... :oops:

Me zanima vajin komentar, ko bi bilo preveč "špranj" med sušilnim in pomivalnim strojem - pod to mizo. 8)

Ker pol bi "desc" zastojn razlagu, da je to tko narejen zatooooooooooooo, da je fuge na ploščicah lovil. :mrgreen:

Ne de.

In damski argument bi seveda bil v stilu............

:roll: kakšne fuge na kahlcah, kdo ti je pa reku da je to važn - a ne vidš, da je placa okrog pralca in sušilca preveč, se bo prah nabiru, a misliš, da ga bom jest pucala.................. :lol: :lol: ?

In tako naprej.

Na dolgo in na počez ................... in skratka ................. idealov NI. Razen v ženskih glavah :oops: , se pa trudimo po najboljših močeh, da so približki idelom čim boljši.
Joj kar po tleh se valjam LOL ... a veš da imam tudi jaz doma pozidan pult oblečen v keramiko okrog pralnega in sušilnega stroja in ravno zaradi lovlenja fug je okrog njiju mal več prostora ... sva se pa pred prvo položeno ploščico s keramičarjem pol dneva z metrom prestavljala po kopalnici, prestavljala bloke siporeksa in računala kako bi se najboljš izšlo s fugami ... tak da jaz vem kaj govorim :wink: :lol: :mrgreen:
Več glav, več ve ...

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »