Splošno > Skupinski nakupi
Steklena tus kabina

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steklena tus kabina
Torej iscem kandidate za skupinski nakup steklene tuš kabine.
Se mi pa ze kar mudi in bi pocakal do cetrtka potem pa v akcijo..
Prosim da napisete tudi kje bi znalo biti ugodno..
Reflex ipd...:-)

Jaz potrebujem 120x90
tudi jaz rabi 120*90
+1 140X90
samo stena 120cm z precnim nosillcem
+premaz
Sem razposlal povprasevanja za svojo dimenzijo, ko dobim ponudbe, dvema najugodnejsema posljem komplet kolicino pa da vidimo...

Lp
Premaz proti vodnemu kamnu je 40 eur doplacilo, ce bi kdo imel naj pripise
jaz bi premaz!
Lahko poveš kake so tuš kabine - kaki profili, debelina stekla...? Jaz bi tudi namreč potreboval 120x90 - if the price is right
Ko dobim tocne ponudbe in slike bom vse povedal. Ta trenutek pa imam samo okvirne cene...
Se zanimam za 90x90 če se splača.
Če je še aktualno me zanima tuš kabina Reflex Gaja 90x90 ,R550 polkrožna.Bi se priključil,če bo cena ok.
Tudi mene zanima ce je lov se odprt... 2x vrata (90 in 105cm)...
Ampak a ni bistvo skupinskega nakupa, da vsi kupujejo isti izdelek, zato jim da prodajalec količinski popust?
Tu pa povprašujete po popolnoma različnih stvareh, po možnosti še z montažo na različnih koncih Slovenije?
Tudi na podlagi večje količine različnih izdelkov se da ''menit'' za ceno, ampak če kupujemo sadje nam verjetno ni vseeno ali dobimo jabolka ali pa hruške ( v mislih sem imel natančnejše opise željenih izdelkov)
cardynal Napisal:Se mi pa ze kar mudi in bi pocakal do cetrtka potem pa v akcijo..

Verjetno je šlo že mimo...

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »