Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Voda teče preblizu roba umivalnika

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voda teče preblizu roba umivalnika
Nekaj podobnega se je zgodilo tudi meni.
Mizar je zvrtal 3cm luknjo predaleč od korita. Namesto, da bi luknjo zvrtal kot je prikazano na sliki, jo je zvrtal cca. 6 cm predaleč.
[attachment=o28904]

Na srečo je pipa dovolj visoka in ravno prav dolga, da teče voda nekaj centimetrov stran od korita. Žal vseeno preblizu.

Gibljiv (z zglobom) aerator z moškim navojem 18,5 x 1,0mm sem neuspešno iskal v Bauhausu, Merkurju, e-bay, Amazon, Alibabi,... vendar neuspešno.

Danes sem pisal Armalu. Upam, da mi bodo lahko pomagali kot Slycerju.

Če ima še kdo kakšno idejo, kako priti do takega aeratorja, se priporočam.

Aja... potreboval bi tudi nekakšen "podaljšek", ker je navoj v pipi precej globoko običajen gibljivi aerator ne bi bil več gibljiv, ko bi ga privil do konca v pipo.

@Slycer
Edini Armalov e-mail naslov, ki sem ga našel je ervis@armal.si">servis@armal.si. Imaš ti morda kakšen drug e-mail naslov?
Prosil bi te za sliko aeratorja in preusmerjevalnik, ki so ti ga poslali.
Hvala že vnaprej.

Priložene datoteke
.jpg   Ikea pipa_korito.JPG (Velikost: 14,91 KB / Prenosi: 608)
http://www.mlm-mb.si/sl/kontakt

http://zemljevid.najdi.si/podjetje/5035 ... nota-armal

Ps: zakaj tišlar ne popravi svoje napake?
Hvala za kontakt.

Kar se pa tišlerja tiče, je zadeva taka, da bi moral menjati celotni kuhinjski pult - nov luknja bi bila tako blizu stare, da pipa v novi luknji ne bi bila stabilna. Poleg tega je vprašanje s čim in na kakšen način bi zapolnil prejšnjo luknjo in da bi vse skupaj še vedno bilo lično. :-(

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »