Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Voda teče preblizu roba umivalnika

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voda teče preblizu roba umivalnika
Nekaj podobnega se je zgodilo tudi meni.
Mizar je zvrtal 3cm luknjo predaleč od korita. Namesto, da bi luknjo zvrtal kot je prikazano na sliki, jo je zvrtal cca. 6 cm predaleč.
[attachment=o28904]

Na srečo je pipa dovolj visoka in ravno prav dolga, da teče voda nekaj centimetrov stran od korita. Žal vseeno preblizu.

Gibljiv (z zglobom) aerator z moškim navojem 18,5 x 1,0mm sem neuspešno iskal v Bauhausu, Merkurju, e-bay, Amazon, Alibabi,... vendar neuspešno.

Danes sem pisal Armalu. Upam, da mi bodo lahko pomagali kot Slycerju.

Če ima še kdo kakšno idejo, kako priti do takega aeratorja, se priporočam.

Aja... potreboval bi tudi nekakšen "podaljšek", ker je navoj v pipi precej globoko običajen gibljivi aerator ne bi bil več gibljiv, ko bi ga privil do konca v pipo.

@Slycer
Edini Armalov e-mail naslov, ki sem ga našel je ervis@armal.si">servis@armal.si. Imaš ti morda kakšen drug e-mail naslov?
Prosil bi te za sliko aeratorja in preusmerjevalnik, ki so ti ga poslali.
Hvala že vnaprej.

Priložene datoteke
.jpg   Ikea pipa_korito.JPG (Velikost: 14,91 KB / Prenosi: 608)
http://www.mlm-mb.si/sl/kontakt

http://zemljevid.najdi.si/podjetje/5035 ... nota-armal

Ps: zakaj tišlar ne popravi svoje napake?
Hvala za kontakt.

Kar se pa tišlerja tiče, je zadeva taka, da bi moral menjati celotni kuhinjski pult - nov luknja bi bila tako blizu stare, da pipa v novi luknji ne bi bila stabilna. Poleg tega je vprašanje s čim in na kakšen način bi zapolnil prejšnjo luknjo in da bi vse skupaj še vedno bilo lično. :-(

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »