Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Kanaleta za tuš vs. talnemu sifonu

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanaleta za tuš vs. talnemu sifonu
Pozdrav, dragi forumaši Big Grin
ja sam ipak sklonija korištenju kade jer mi je lakše i s djecom i s (ne)prskanjima okolo iako imamo sifon naravno ali mi je preveliko opterećenje još o poplavi razmišljati u kupaonici uz svakodnevne obaveze pa si želim sve pojednostaviti...lijepi pozdrav Smile
Pozdrav,
Glede kanalete imam vprašanje, zagledala sva se v "viega advantix vario". Ima kdo mogoče in koliko je plačal zanjo?

Potem pa še vprašanje glede umivalnika, pri enem ponudniku v tujini sva se odločila za pohištvo ki nama ustreza, umivalnik pa bi kupila pri nas,In me zanima če je potrebno gledati samo mere ali je še kakšna zadeva ki je pomembna pri ločenem nakupu.
Problem sem, opazil tudi ker večina omaric pod umivalnikom ima v prvem predalu izrez za sifon, ta umivalnik pa ima predal cel in bi ga bilo potrebno malo predelati verjetno.

hvala in lep praznik
Zdravo,
Tukaj jih ne prodajajo kot suho zlato, trgovina je drugače v Trzinu pri Ljubljani.
http://digitshop.si/kategorija_Kopalniska-oprema
lp, Uroš
Kaneleta viega advantix vario nabavljena pri Šternu že kar nekaj časa nazaj za slabih 300€ (sifonski del + nastavek).
Zaenkrat se dobro obnese.
Kopalniškega pohištva po mojem ni priporočljivo popravljati, ker verjetno ne boš profesionalno zaprl robov in ti bo zaradi vlage prej ali slej začelo cveteti.

Skok na forum:

Zadnje novice

Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »