Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Skybad-megabad

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skybad-megabad
a je kdo kupil preko emero.de? imajo kar ugodnejše cene od megabad in skybad, pa še zastonj pošiljanje v AT.
nas pa zanima turška parna kopalna kad. jo je kdo naročal preko spleta? pri nas sva zaenkrat našla le dva ponudnika Sad
Naročil Geberit kotličke, tipke, pipe pri skybad. Naročilo izvedel v nedeljo, plačal v torek z (UPN/SEPA e-banka), jih po mailu obvestil o plačilu, v četrtek so mi potrdil da je plačano in naslednji dan poslal. Včeraj roba doma. Nakup izvedel iz domačega fotelja, pršparal 200€+, hvala lepa.

LP, Mirx
Citat:a je kdo kupil preko emero.de
Naročil precej stvari na emero in sem zelo zadovoljen, cena je primerljiva z ostalimi podobnimi ponudniki, nekateri produkti so bili celo ceneje, dostava hitra. Zaradi moje napake pri naročilu v eni sami številki kode, so mi brezplačno zamenjali artikel brez ugovarjanj. Skratka: zelo priporočam.
Odgovor emero.de:

thanks for your interest !
Sorry, we do not deliver to Slovenia.
Pa pošlji paketno dostavo DPD v nemčijo. Saj te isto pride kot če bi ti oni pošiljali v SLO. Zmeni se samo da ti pustijo v skladišču na tvoje ime in ti kurir prevzame.
Unemu dispatcherju na mailu in/ali telefonu se pa itak je*e, a ti dobiš ali pač ne. Zmeni se tako kot sem ti rekelinboš dobil robo. Jaz sem se tako večkrat zmenil že.
bruno saj veš, ni ga čez komot Smile

Najlažje je poklikat in izbrat naslov za dostavo, najprej naj pa drugi študirajo. Ampak kot kaže bom moral v tem primeru res sam poslat kurirja.
Itak, da je. Samo če pa prišparaš kar fajn pri temu pa po moje ne zaslužiš tako hitro kolikor boš malo več časa za to porabil. Pa še vse je v sedečem položaju ali celo ležečem v postelji Big Grin
Brunoland... Ali mi lahko podrobneje razložiš to paketno dostavo v nemčijo?

Iz tutumi bi rad naročil, pa bi rad vedel postopek

Hvala, Lp
https://www.armaturendiscounter.de/shop-ReigaGbR2.html

Tukaj je zelo ugodno pa še poštnina je le 20€.

Trgovina spada pod trusted shop, zato mislim, da je tudi varna, nisem pa še kupoval tukaj. Sem šele potem, ko sem že nabavil v megabadu, opazil nek post na tem forumu o tej trgovini in ugotovil, da je še cenejša.

LP
Že večkrat napisano.
Vprašaš trgovca, če lahko prevzameš v skladišču, trgovini oz. bilo kje kot osebni prevzem. Plačaš in naj ti oni sporočijo kdaj bo roba na voljo za prevzem.
Potem ti pošlješ DPD, da ti na ta pa ta naslov prevzemejo to in to robo na to in to ime (mogoče rabiš še order number, ki je na računu). Pri DPD-ju rabiš prej plačati predno oni pošljejo kurirja in se obračunava na kilažo, ki jo pa moraš prej vedeti.
Še moja izkušnja...
V četrtek pri Skybad-u naročil 3 Hansa pipe in še nek kopalniški "drobiž"...danes(ponedeljek) že dobil. Vse BP in pripomb ter tako kot sem si samo lahko želel. :wink:
Meni niso jasne te njihove točke za poštnino. Če imam samo pipe (6 kom) je to za 25€ poštnine, če dodam umivalnik pa naraste na 200€. Moram tole preučiti.
Tukaj imajo zelo ugodno ponudbo za pipe:
http://www.ssd-armaturenshop.de/shop/index.htm

Nimajo fotografij za vse artikle in je zato treba iskati pri kakšnem drugem spletnem ponudniku (npr. reuter, emero, skybad, megabad) ali direktno v katalogih proizvajalcev, potem pa pri SSD vneseš kodo.

Pošljejo v Slovenijo, poštnina je 22,50 €. Plačaš s položnico preko svoje spletne banke.

Dobavni rok je 14-20 delovnih dni.
brunoland Napisal:
qwe Napisal:Dodatne info
V vednost forumašem in Brunolandu:
emero.de pošilja brezplačno v Nemčji in Avstrijo. Sem klical na pošto v Ferlach (Borovlje) ter se pozanimal za način prevzema. Kot prejemnika se napiše:

Janez Novak
Post lagernd

AT-9170 Ferlach
Austria

NAto pa preveriš, kdaj pošiljatelj pošlje in kdaj naj bi bilo na AT pošti ter pošto pokličeš in prevzameš.

Strošek na pošti naj bi bil 1€ na paket.

Če se motim, me popravite.
Sej ne rabi pošiljat v slo, pač vzameš osebni prevzem v skladišču/trgovini in ti gre paketna dostava iskati ter namesto tebe prevzame. Sem žekupoval večkrat na ta način, kjer pač niso pošiljali v SLO. Če si pa blizu Avstrijske meje, se ti pa tisto bolj splača.

Zadeva ne deluje. Danes sem se skorajda skregal (no v bistvu sem se) zaradi trditev, da je mogoče pošiljanje na poštno ležeče. Pravijo da ne gre. Ne gre niti to da pošlješ lastnega kurirja prevoznika špedicijo. Ni šans. Ni v skladu s politiko firme - torej gre za čisti princip jebanja naroda (malo sem še jezen zato grde besede) Tolk o evropi, k je samo za to da nam je slabš bolš že ne.

Torej kot vidite, tudi oni podpirajo lupljenje naših trgovcev saj onemogočajo nakupe preko nemcev. Sevede grem lahko prek skybada in dam 200€ za poštnino (tepe me en umivlnik, ki ga bom pri slo trgovcih verjetno čakal 3 mesece).
Vedno smo bili in vedno bomo cigani za te švabeke. Tko je. Moj nabor materiala je preko emerota 1200€ brez poštnine, ponudbe slovenčkov so pa 2100. Viva la slovenia.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »