Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Skybad-megabad

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skybad-megabad
brunoland Napisal:pa saj ima skybad tudi paypal.

Ga nimam.....

Kako potem izgleda dostava, kombi pripelje ogromen paket na dom??

(še nikoli nisem naročala gradbenih&co reči po pošti iz tujine....)
Ga hitro narediš, brez problema. Če ne ga pa daj sedaj za prihodnje nakupe. Pri tej stvari je fajn, ker če se roba "izgubi" ali kar koli dobiš denar takoj nazaj (že doživel).
Potem se paypal sodno ubada s prodajalcem in ne ti.
huh, to je ogromno razlike... kar preveč...
Vincent,kaj je narobe z mojim naročilom?Samo oprema za vse Wc-je in kopalnice.
narobe nič...ceno sem imel v mislih :wink:
Zato sem pa naročil pri Skybadu Big Grin .Zadeva ima zraven že tudi termostatsko pipo.Raje kupim enkrat malo boljše kvalitete kot kmalu novo.
SKAYBAD-megabad

Te firme ne priporočam nikomur.Meni so se zamerili.Prvo so mi poslali napačno HANSGROHE ,drugič ko naj bi bilo vse uredu (na prvi pogled je bilo),ko pa so mi vodovodarji zmontirali.Pa ni delal ne armtura za umivalnik TALIS S ter pršna glava za tuš.
So mi pa odgovorili-da bom z reklamcijo moral počakati.Ja tuširam oz.kopam pa naj se za ta čas v Ljubljanci.
Raj vzamem vse tukaj pri nas-mi vsaj ni treba čakat.
Si kontaktiral paypal? Če ne, potem daj.
Sicer pri meni ni bilo nobenih problemov. Pa tudi raje rešujem reklamacije za polovično ceno ki jo tam dobim, saj ne zaslužim toliko da bi si pri nas sploh to lahko privoščil.
S katero si pa imel probleme? S Skybad ali Megabad? Poleg tega je po vsej verjetnosti kriv proizvajalec in ne prodajalec za nedelujočo pipo.
A je kakšen interesent za skupno naročilo pri enem od omenjenih? Tako bo nižja poštnina oz je lahko tudi ne bo.
JULIAN 777 Napisal:SKAYBAD-megabad

Te firme ne priporočam nikomur.Meni so se zamerili.Prvo so mi poslali napačno HANSGROHE ,drugič ko naj bi bilo vse uredu (na prvi pogled je bilo),ko pa so mi vodovodarji zmontirali.Pa ni delal ne armtura za umivalnik TALIS S ter pršna glava za tuš.
So mi pa odgovorili-da bom z reklamcijo moral počakati.Ja tuširam oz.kopam pa naj se za ta čas v Ljubljanci.
Raj vzamem vse tukaj pri nas-mi vsaj ni treba čakat.

A je zdaj urejeno? Je bil Skybad, ali Megabad?
Prispela tudi moja kopalniška oprema iz Skybada.Čakal dober mesec,ker nekaterih stvari niso imeli takrat na zalogi.Prispelo tri dni po datumu pošiljanja,vse lepo zapakirano in nepoškodovano skratka vse ok.Moram še omeniti,da ni prišlo preko DPD-ja,ampak preko drugega špediterja.Bilo je pet velikih kartonskih škatel na paleti .Ker me ob dostavi ni bilo doma mi je sosed prevzel pošiljko,ki sta jo tudi skupaj s šoferjem raztovorila.
Naročil gaberit kotličke SKYBAD dobil v treh dneh! Super
No super.

Tudi jaz bom naroču Geberit kotličke, zdej se moramo odločit še za tipke, pa verjetno bom vzel še pipe. Kako pa plačujete - kreditne kartice, Paypal, ..?
Mirx,sam sem plačal čisto navadno preko spletnega bančništva na klasično UPN položnico,kakor za plačila po SLO.Provizija tudi enaka.Nobenega dokazila ni bilo potrebno pošiljati,so sami preverili samo malo sem jih moral spomniti po enem tednu,če so že dobili vplačilo.Če je roba na zalogi dobiš v cca.treh delovnih dneh robo na dom,če pa česa nimajo pač moraš počakati,da roba pride k njim.Na mail so pa navadno v delovnem času odgovarjali po kakšni uri po poslanem mojem mailu.Tako,da so bili po moji izkušnji zelo korektni.
Z Paypalom Wink

Skok na forum:

Zadnje novice

Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
11.10.2019 ob 09:01:30
Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
Zemeljski plin je vsestransko uporaben energent – v gospodinjstvu ga tako uporabljamo za ogrevanje prostorov, pripravo tople... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »