Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Skybad-megabad

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skybad-megabad
Je pa res da kolpa san se ne more primerjati z znamkami ala Villeroy & Bosch, Ideal Standard, Hansgrohe, ...

Kaj pa imaš od Kolpe? Akrilno kad ali keramično?
1. Brunoland: Če prav razumem gt001 ne primerja Kolpasan z Villeroy & Bosch, Ideal Standard, Hansgrohe,ampak pravi, da cenejše ne more dobiti. In s tem se strinjam. Tudi sam podobno mislim,da za svojo mero je Kolpasan ugoden. In gledal sem akrilno kad. Ne vidim prednosti keramične tuš kadi. Če jo kdo vidi, naj obrazloži, da bom poučen jaz in ostali.
2. če gledamo znane firm, potem lahko primerjamo z Kolpasan kerrockom. Moje mnenje, da raje vzame v SLo, če je cena primerljiva z tujino. Patriot za 100€ razlike in več, pa ne bom, da tu preplačam razne izdelkeSmile
brunoland Napisal:Drugi del stavka si prebral? Rečeš jim da boš osebno prevzel v njihovem skladišču in se na naši strani s paketno dostavo zmeniš ter jim njihova nemška izpostava pripelje v Avstrijo, iz tam pa njihova v SLO.
Tako sem jaz naredil za indukcijo, ker so rekli da ne pošiljajo in sem se zmenil za osebni prevzem.
Če so pa cenejši, pa sploh ni debate. Mislim da te skybad (seveda če je ista cena za produkte) pride ceneje zaradi saj imajo cenejšo dostavo. Lahko se pa zdilaš z megabadom da njihov prevoz skupaj z robo te pride dražje in ti spustijo ceno (preveri če imajo est price guarantee).

Dodatne info
V vednost forumašem in Brunolandu:
emero.de pošilja brezplačno v Nemčji in Avstrijo. Sem klical na pošto v Ferlach (Borovlje) ter se pozanimal za način prevzema. Kot prejemnika se napiše:

Janez Novak
Post lagernd

AT-9170 Ferlach
Austria

NAto pa preveriš, kdaj pošiljatelj pošlje in kdaj naj bi bilo na AT pošti ter pošto pokličeš in prevzameš.

Strošek na pošti naj bi bil 1€ na paket.

Če se motim, me popravite.
qwe Napisal:1. Brunoland: Če prav razumem gt001 ne primerja Kolpasan z Villeroy & Bosch, Ideal Standard, Hansgrohe,ampak pravi, da cenejše ne more dobiti. In s tem se strinjam. Tudi sam podobno mislim,da za svojo mero je Kolpasan ugoden. In gledal sem akrilno kad. Ne vidim prednosti keramične tuš kadi. Če jo kdo vidi, naj obrazloži, da bom poučen jaz in ostali.
2. če gledamo znane firm, potem lahko primerjamo z Kolpasan kerrockom. Moje mnenje, da raje vzame v SLo, če je cena primerljiva z tujino. Patriot za 100€ razlike in več, pa ne bom, da tu preplačam razne izdelkeSmile

Ja res je - ne primerjam Kolpasan z ostalimi zvenecimi imeni - ce se izrazim malo bolj plasticno, bi rekel, da mi Skoda (kolpasan akril) povsem ustreza, ne rabim Mercedesa (VB&co) in si ga niti ne morem privosciti, vseeno pa ne bom jemal nekaj povsem "noname" nepreverjenega.

Sicer imam ceno za Kolpasan -20% od tovarniske, torej pride Elektra 190x90 ~250€ z nizjim DDV.
Na idealo se zacnejo kadi teh dimenzij nekje pri 300€.

Kot sem opazil, se mi vsaj kadi ne splaca v tujini nabavljati, marsikja ostlega pa vsekakor da.
qwe Napisal:Dodatne info
emero.de pošilja brezplačno v Nemčji in Avstrijo. Sem klical na pošto v Ferlach (Borovlje) ter se pozanimal za način prevzema. Kot prejemnika se napiše:

Janez Novak
Post lagernd

AT-9170 Ferlach
Austria

NAto pa preveriš, kdaj pošiljatelj pošlje in kdaj naj bi bilo na AT pošti ter pošto pokličeš in prevzameš.

Sej ne rabi pošiljat v slo, pač vzameš osebni prevzem v skladišču/trgovini in ti gre paketna dostava iskati ter namesto tebe prevzame. Sem žekupoval večkrat na ta način, kjer pač niso pošiljali v SLO. Če si pa blizu Avstrijske meje, se ti pa tisto bolj splača.
qwe Napisal:
brunoland Napisal:Drugi del stavka si prebral? Rečeš jim da boš osebno prevzel v njihovem skladišču in se na naši strani s paketno dostavo zmeniš ter jim njihova nemška izpostava pripelje v Avstrijo, iz tam pa njihova v SLO.
Tako sem jaz naredil za indukcijo, ker so rekli da ne pošiljajo in sem se zmenil za osebni prevzem.
Če so pa cenejši, pa sploh ni debate. Mislim da te skybad (seveda če je ista cena za produkte) pride ceneje zaradi saj imajo cenejšo dostavo. Lahko se pa zdilaš z megabadom da njihov prevoz skupaj z robo te pride dražje in ti spustijo ceno (preveri če imajo est price guarantee).

Dodatne info

Janez Novak
Post lagernd

AT-9170 Ferlach
Austria

Točno tako. Edino, kar je potrebno paziti, je to, da nekatere pošte ne dostavljajo pošto ležeče na avstrijsko pošto (nemška pošta sigurno, preveri DPD...).
Sem se zdaj odločila in bom naročila obe Grohe pipi pri tem Skybad. (plačilo s kartico)

Prav molim, da bo vse ok, ker če bo kako sranje, dvomim, da bom še kdaj videla denar....(ker je firma iz tujine....)
pa saj ima skybad tudi paypal.
akasha..jaz sem Grohe naročil pri wir-habens.de

Pri treh kosih je bilo prihranka 300 EUR ...skoraj 100 % razlika. Naročil tik pred prazniki, v petek je prišlo...včeraj že montiral pipo. Cca. en teden rok dobave. Plačal sem z nakazilom prek banke (sem jih poslal pdf potrdila nakazila).
V glavnem tako kot je teba. Poštnine računajo 10 EUR.

[Slika: file.php?id=9702]
300 evrov prihranka pri treh pipah? :-O
Mu verjamem. Jst sem imel 2 pipi in 2 tuš kompleta. Razlika SLO-DE je cca 300€.
Enako pri meni.
2x pipa
1x tuš ročka
1x stenska baterija za tuš
1x tuš cev
1x podometni kotliček
1x aktivirna tipka za kotliček
razlika= 750€
dve pipi in eno tuš 'razpršilo' (oz. kakor se reče tem zadevam)..a načeloma tri kosi.

Pri nas nas ropajo..dobesedno..in to z nasmeškom-
Naročil in plačal,čakam na dostavo iz Skybada predvidoma v 14.dneh.Samo pri termostatski pipi s tušem http://www.skybad.de/h/hansa/brauseprog ... ostat.html .Ko sem naročeval je bila cena še 919,49eur sedaj so podražili.Je pa ravno taka pri nas okoli 1700 eur kot sem gledal.Naročil pa še 3x wc školjke ,2x bide ,2x pisoar ,4x lijak in vse pipe.Tako,da bo prihranek kar konkreten.
franci...đizs krajst...kaj ti to naročaš :wink:

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »