Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Skybad-megabad

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skybad-megabad
hehe Smile

bom verjetno med luknjami dal cca 380mm tolko da lahko naredijo omete in estrihe...
bom pa rekel da pustijo malo več lufta okrog, pred polaganjem keramike pa kupim pisoar in še cev fiksno zgliham če bo treba
allagas Napisal:jaz sem kupoval na reuter.
velik robe prišlo na paleti lepo zapakirano in povito.poškodovano nič.dostava ups imela rampo ki se spusti in jungheinrich voziček za prevoz po tleh.reklamacij nisem imel.
dodatno sem lahko na njihovi strani zavaroval prevoz za mislim cca 20eur (vrednost 4000eur).
za vse podrobnosti je najbolje da vprašaš kar vsakega posebej direktno pri njih.
kolikor sem jaz se s tem ukvarjal: v nemčiji to vse špila!vse do slovenije....

Marec 2013:
Reuter ne pošilja v Slovenijo. Kdo pozna kake obvoze za morebitno dostavo?

LP
Vprašaj jih če ti dostavijo v SLO. če ne pa prevzem v skladišču pa ti tvoj paketni kurir prevzame.
Ne vozijo v SLO, sem že vprašal. Ampak sem pregledoval še Skybad, MEgabad in so cenejši, pa še v SLo vozi Skybad.
Drugi del stavka si prebral? Rečeš jim da boš osebno prevzel v njihovem skladišču in se na naši strani s paketno dostavo zmeniš ter jim njihova nemška izpostava pripelje v Avstrijo, iz tam pa njihova v SLO.
Tako sem jaz naredil za indukcijo, ker so rekli da ne pošiljajo in sem se zmenil za osebni prevzem.
Če so pa cenejši, pa sploh ni debate. Mislim da te skybad (seveda če je ista cena za produkte) pride ceneje zaradi saj imajo cenejšo dostavo. Lahko se pa zdilaš z megabadom da njihov prevoz skupaj z robo te pride dražje in ti spustijo ceno (preveri če imajo est price guarantee).
Pa je tale Skybad originalna in ok roba?
Po 100 EUR sta cenejši obe pipi, ki bi ju vzela.....
Skupaj bi me prišlo dobrih 300 EUR, ampak če bo kaj narobe in bom imela sitnosti ali roba ne bo originalna, je to seveda daleč preveč.
Je vse original. Pa saj so vse cene v tujini vitke in lahke, pri nas pa debele kot največja krava.
Poglej še idealo.de, ki je v bistvu nemški ceneje.si ali pa celo geizhals.at, ki je nekako evropski saj zajema Avstrijo, Nemčijo, Anglijo oz. otok in celo poljsko (je pa res dda, včasih v kateremu primerjalniku cen ni vseh trgovin in je dobro preveriti geizhals in idealo lahko greš pa še tako daleč in pogledaš idealo.it/.fr/.at/).
Jaz sem pa pri preverjanju cen za doloceno kopalnisko opremo (kopalna in tuš kadi) pri tujih spletnih ponudnikih prisel do zanimivega fenomena - da ne najdem ugodnejse ponudbe, kot je za domaco robo od kolpasana...

Zdaj pa - ali sem smotan, ali pa je res kaj na tem.
Ne razumem. Kolpa-san je cenejši pri nas, v tujini, vse ostalo cenejše od kolpe?
Povej kaj iščeš.
Kopalno kad (190x90), dve tus kadi (90x90 + 120x90) - kolikor sem precekiral *bad*, idealo.* doma se vedno pridem ugodneje skozi.

Povsem mozno tudi, da sem kje kaj zaj*.
ne vem kakšne cene si dobil, primerjaj jih z mojimi:

190x90

90x90

120x90
Kolpasan Whip 120*90 160€ v SLo, kar je solidna cena, proti neznani firmi z idealo.de

Meni so zanimive cene pip.
Skybad 75€, SLO cene cca 120€. Pa razumi naše odiralce!?
Mi smo pa nabavli pri

emero.de

Majo eno zanimivost; ko daš artikel v košaro, se ti pojavi okence za Preisalarm, in not navedeš link in ceno, če je kje zadeva ceneje, npr. če več stvari kupuješ, pa je ena cenejša, da je ne naročaš še pri drugem ponudniku.
Gremo pa sami naslednji teden po robo.
Ena zanimivost, prijateljica je pred kakšnim letom kupovala WC školjko in je prišla kakšnega tisočaka pri nas. Na eBayu sem ji našel identično za okoli 500€. Poklicala je v trgovino, tisto tam poleg Mercator Centra v LJ, se ne spomnim imena trenutno. Natisnila je spletni letak mislim da nemške trgovine in odšla v našo. No za enako ceno kot v tujini so ji potem prodali tisto WC školjko.
brunoland Napisal:ne vem kakšne cene si dobil, primerjaj jih z mojimi:

190x90

90x90

120x90

Ja. s tem sem primerjal. Kolpasan dobim ugodneje doma - druga zgodba je seveda z pipami

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »