Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Skybad-megabad

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skybad-megabad
Pozdravljeni,
prosil bi ali mi lahko nekdo, ki je naročeval pri omenjenih podjetjih pove kako poteka dostava robe...
Interesiram se da bi naročil robo za celo hišo, kar pomeni kar nekaj robe. Videl sem, da bi količino, ki bi jo naročil poslali s špedicijo.
Kaj to pomeni?
Pošljejo na naslov, ki ga dam? (torej na "gradbišče")
Ali je roba na paleti?
Pripeljejo z kombijem ali "hiabom" da lahko palete dvigne dol ali ti pripeljejo, ti pa si robo preložiš in toliko pač počakajo?

Nekako se najbolj navdušujem na nakup preko skybad, saj ponujajo plačilo preko paypala, kar pomeni, da je tudi zavarovano..
Glede morebitno polomljenih delov in garancije pa sem že prepbral v drugih temah.
Če pa še ima kdo kaki info vezan na garancijo in polomljene dele... prosim kar na dan z njim

Za kakršnekoli informacije (tudi takšne, za katere nisem vprašal) iz prve roke bi bil zelo vesel.

Hvala
sasoj123
jaz sem kupoval na reuter.
velik robe prišlo na paleti lepo zapakirano in povito.poškodovano nič.dostava ups imela rampo ki se spusti in jungheinrich voziček za prevoz po tleh.reklamacij nisem imel.
dodatno sem lahko na njihovi strani zavaroval prevoz za mislim cca 20eur (vrednost 4000eur).
za vse podrobnosti je najbolje da vprašaš kar vsakega posebej direktno pri njih.
kolikor sem jaz se s tem ukvarjal: v nemčiji to vse špila!vse do slovenije....
saj paypal ima itak do 5000 € zavarovanja.
Za Skybad razvaža DPD. K nam je sicer pripeljal s kombijem, ker nismo imeli naročila za paleto. Po mojem, da če bi poklical na DPD Slovenija, da bi ti znali razložiti.
Naročal tako Skybad, kot Megabad - oboje tip top.
Enako tudi Wohn Freunde...
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Hvala za informacije.
Bom še malo direktno preveril pri prodajalcu. pa da vidimo kako in kaj...
Pol pa verjetno kar k naročilu...

hvala in lp
zdravo !
iz skybada bi naročil podometni nosilec za pisoar

katerega priporočate ?
je tale pravi se se da dobit kaj cenejsega od geberita ?
http://www.skybad.de/geberit-urinal-ele ... 30-cm.html
motiran pride v steno iz cigla skok čez omet in keramika...
iščem pa ne vem kateri je pravi, če bi se komu dalo poiskat bi bil zelo hvaležen,
se bojim da nebo izbral pravega pa bodo kasneje problemi...
Lahko seveda tudi kupiš pisoar, ki potem ne bo pasal na Geberit. Vprašaj v Tapro, pozanimaj se, kako je z gotovinskim popustom...
Ne razumem pa čisto dobro, zakaj sploh geberit, če je stena zidana.
Mi o avionu, pilot iz gozda....
ni nujno geberit.. lahko tudi druga firma...
imam pa nasproti pisoarja geberitov podometni wc kotliček in sem mislil da se bo razlika v tipkah videla?
gremlin kaj priporočaš da bo cena čim ugodnejša?
Sori, nimam pisoarja. Poglej še semle:
http://www.mimovrste.com/katalog/2811/i ... ki-sistemi
po moje ti zadoča le tole:
http://www.mimovrste.com/artikel/483001 ... -116003001
Itak pa moraš kupiti pnevmatski ali elektronski ventil, ki ga boš vtaknil v škatlo.
tale drugi bi kr bil če bi le ustrezal? pa še pravi čas bi ga lahko dobil...
kako je pa potem z odtokom ? na kako višino pride odtok, dotok in tipka?
tole kupim potem še samo aktivirno tipko in je to to ? je v kompletu aktivirne tipke že notranji del al se morem potem kaj dokupit?
Sori, ne vem. Če imaš možnost, se sprehodi do kake Tapru podobne trgovine z inštacijsko robo. Na mimovrste je v komentarju napisano, da noter paše IR HyTronic krmiljenje ali pnevmatsko HyTouch krmiljenje pisoarjev z velikostjo aktivirnih / pokrivnih plošč 13 x 13 cm.
Tudi višine dotoka in odtoka so med pisoarji različne. Pogej npr. tole:
viewtopic.php?f=51&t=18939&
viewtopic.php?f=51&t=43178&

lp
ostalo sem nekako pogruntal,
muči me še edino višina montaže,
kako dobit neko univerzalno motazno višino da bo potem večina pisoarjev pasala gor?
nimam še namena zaenkrat kupovat pisoarja...
Poglej si par teh pisoarjev - specifikacije in vzami v obzir dimenzije, katere imajo enake čim več pisoarjev (vem, stavek je fantastičen Wink ). Potem boš pač "omejen" glede na postavljene višine... Najbolje je, da ga kar kupiš in daš na lager (tako sem naredil jaz - čakam da mi pridejo delat omete, pa že imam skret :evil: )
Spoštujte uporabnike portala | Opišite svoj problem čim bolj natančno - vključno z naslovom | Preden postavite vprašanje uporabite ISKALNIK | Pišite v slovenščini; KRIČANJE ni dovoljeno | Komercialno oglaševanje ni dovoljeno

Skok na forum:

Zadnje novice

Na ogled hiša Lumar PRIMUS-R 150 iEDITION
03.12.2019 ob 12:00:58
Na ogled hiša Lumar PRIMUS-R 150 iEDITION
V podjetju Lumar v soboto, 7. decembra 2019, med 10.00 in 16.00 uro, zaradi velikega zanimanja pripravljajo nov dan odprtih vrat na prvi... Beri dalje »