Splošno > Sam svoj mojster
Žirafa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žirafa
goldhorn Napisal:Da malo obudim temo. Ker me čaka kitanje in brušenje nekaj sob, sem pred nabavo žirafe. Izposoja bi bila predraga in se mi že splača kupit žirafo in sesalec. Gledal se tole na linku: POVEZAVA

Glede na to da ima dve glavi se mi cena ne zdi pretirana. Kaj menite?

Greš v Bauhaus imajo enako Matrix 2 glavi cena 149€ in se 3 leta garamcije pri nas.

Malo si prehiter pomladi jo bom prodajal ko koncam z obnovo Smile
No spomladi bom tudi jaz interesent, če bos imel razumno ceno Smile
Se bova dogovorila
Pozdravljeni,
Tudi jaz sem pred nakupom sesalca za žirafo in me zanima če ima kdo izkušnje s sesalcem bosch professional gas 15ps ali pa Karther WD 6 Premium.
Sta to v redu sesalca ali sta prešvoh.
(iščem nekaj cenejšega neprofesionalnega)
Ceneje ti niti migrant ne naredi, pa še sesalca nima Smile . Sem brusil pri kolegu z njegovo alla Hofer žirafo (s svetilko) in sesalcem, pa me še dandanes spominja na sex z kondonom in nadrolano oz pijano bejbo.... :wink: . Že res, da je to delo za dva (reflektor). Itak, da poučen in dobronameren hec... :wink: Tudi na bolhi najdeš polno zadev....Če pa si sposojaš so pa itak za izposojo profesionalne stvari, ampak samo tudi z profesionalnim sesalcem. Sicer pa kakor komu.....
Cene najema so drage 20+ na dan zato se mi to ne splaca na bolhi pa imajo tudi vec ali manj samo chip-shit
Pozna kdo kaksno cenejso in kvalitetno žitafo s sesalcem
malar15 Napisal:Cene najema so drage 20 na dan zato se mi to ne splaca na bolhi pa imajo tudi vec ali manj samo chip-shit

Če si zares malar, ni nič drago.... 8) .V dnevu za 20+€ , upam sam prebrusit finalno, celo bajto... :wink: .Če si kar "neki" in da moraš brusit za vsako figo, ti pa tudi profesionalna zadeva ne pomaga, še manj pa trošt, da ti jo bo Dedek Mraz prinesel.... :? .
če si malar, si jo greš kupit v Flex štacuno za 1k eur in dobiš marsikaj zraven in še garancijo. In jo goniš. Ene 5 let. Potem se jo naveličaš in zamenjaš.... Enako za sesalec. Vsak je dovolj močan. Vprašanje je kako je narejen, na filter, vrečko, vodo, stresanje avtomatsko med delovanje, kako močno, kako dobro otrese malo vlažen kit itd... Imam 2. En za cca 80 EUR, drugi za cca 400. Za žirafo je "boljši" cenejši brez stresanja... Je pa res da nimam vrečk nikoli...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Če kdo rabi poceni žirafo si jo lahko izposodi pri meni za kakšno simboliko.
Nisem profi malar
Sem samo hobi malar in masine rabim samo za doma tako fa flex ne pride v postev
Firefly, lahko zaupas fermo tega cenejsega sesauca
še najbližji bi mu bil Einhell. Neka čudna nemška firma. Narejen bohvekje...

Karkoli boš kupil bo ok. Pač daš vrečko not. Al pa na roke stresaš filter.

In za žirafo za doma 2 sobe potegnit pokličeš "vitel". imam 3 šrot žirafe doma. Čakajo da jih predelam v kaj drugega... Me nikoli ne izuči...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Ok hvala

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »