Splošno > Skupinski nakupi
Marazzi Treverk - skupinski nakup - november 2012

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marazzi Treverk - skupinski nakup - november 2012
Jaz imam ITA. Kupljene v Nemčiji, sever. Nič ukrivljene, lasersko rezane,...
Za spremembo je keramičar rekel..BP
Pozdravljeni. Midva tudi iščeva treverk keramiko, najraje teak ali betula 120x30. Če bo cena res okrog 25€/m2, bi vzela 150 m2. Se pa nama mudi, potrebujeva jih vsaj do sredine decembra.
Taksna cena je za 600m2 ce se nas nabere toliko lahko speljemo nakup...
Bom popoldan odprl novo temo pa da vidimo odziv...
Kje pa je nova tema?
MišaAnže,
tukaj je:

viewtopic.php?f=53&t=48237
Nedopustno obnašanje forumaša cardynal, ki preprosto užaljeno zaklene svojo temo za nakup ploščic, ker sem ga prosila za predračun na ime keramika me sili k razmišljanju, le kdo je prodajalec, ki ne mara mojega denarja in je pripravljen svoje blago prodajati samo fizičnim osebam?

Ker se takih igric ne grem, sprašujem še v tej temi, če je še možno naročiti skupno pribl. 200 m2 teak in betula ploščic iz serije Treverk. Nujno bi rabila vsaj 150 m2 za notranje prostore, ostalo za dve terasi pa lahko tudi spomladi. Pogoj je, da bo ponudba oz. končni račun izstavljen na izbranega keramičarja. Ploščice potrebujem čimprej.
Če bo še kaj zanimanja in se nabere večja količina, lahko še enkrat naročim. Žal pa cene 25€ z DDVjem jaz nisem nikjer uspel dobiti. Tudi za večje količine ne. Glede na to, da se ti mudi in da je cena pri Cardynalu res zelo ugodna, ti svetujem, da se pridružiš njegovemu naročilu. Cena je nižja kot pri meni z 8,5% DDV.
zanimivo to da nekateri že na tako ugodno ceno ploščic bi imeli še dodatne popuste in pa 8,5 %davek pa še kaj bi se našlo
tudi sam sem se zanimaal za te ploščice vendar smo imeli še neke druge zadeve in smo ta del prestavili
vsa čast cardynalu za res ugodno ceno ploščic ki pa bi jo nekateri še zbijali
ko sem videl ploščice treverk home skoraj nisem mogel verjeti da je to ploščica res unulo keramika
bi pa še nekaj dodal za MišaAnže- v kolikor je vajin keramičar ok bi rekel da že sam pride na cardynalovo ceno ker imata dobro kvadraturo ali pa se motim
Bofel, ne štekaš, kajne?

Cena se mi je zdela zelo ugodna, ker je Cardynal večkrat ponovil, da je to cena z uradnim računom, torej z 20% DDV. Če temu ni tako, je cena višja od prvotno ponujene v temi. Če pa cena vsebuje 20% DDV, ni nobenega razloga, da ne bi pri dobavitelju, ki je še vedno nekako v ozadju, lahko račun prejel tudi izvajalec polaganja. Ker gre za deloma poslovni objekt, morajo biti vsi računi za izvedbo del taki, kot se spodobi.

Meni teh 500€ razlike veliko pomeni. Ko boš ti kupoval keramiko, se boš tudi fejst potrudil za čimnižjo ceno.

Cardynal se je verjetno ustrašil, da se debata okrog dejanske cene ne bi razvila naprej in je raje zaklenil temo, ko sem ga pozvala, naj se izjasni glede tega. Upam, da sem bila sedaj dovolj jasna in me boš tokrat tudi ti razumel.

Vsem želim ugoden nakup in uspešno gradnjo. Jaz se umikam, ker keramike tudi pri Cardynalu ne bo pravočasno in ker imam odpor delati z ljudmi, ki jim je poštenje tuje.
Daj MišaAnže ne bluzi.
Če bi jaz dobil pred pol leta ploščice po taki ceni, bi jih danes imel po celi hiši.
Tip se potrudi in izbori super ceno, ti pa misliš, da bo zaradi tebe še kompliciral pri dobavitelju?

Nehaj smetit po forumu in pojdi rajši s tvojim keramičarjem po trgovinah gledat, če so ploščice prve klase.
se strinjam
MišaAnže Napisal:Ker gre za deloma poslovni objekt, morajo biti vsi računi za izvedbo del taki, kot se spodobi.

Kaj ni davek 8,5% le za stanovanjske hiše?
Poslovni objekti (delno poslovni) imajo davek 20%!?
počasi se bo tole izpelo.

Kdor misli, da bo kupoval preko Zelenca, naj se drži te teme, kdor se bo pridružil Cardinalu, naj ga kontaktira na zs. Vsak sam ve, komu bo bolj zaupal. Na forumu se pa ne tolerira obtoževanja brez dokazov.
Alea iacta est
Objekt je sicer pravno gledano stanovanjska hiša, del katere potem dam svojemu podjetju v najem (pisarne, skladišče). Tako je DDV za gradbena oz. obnovitvena dela lahko 8,5%.
Upoštevam nasvet in šibam v trgovine. Tukaj ste me rešeni. (plosk, plosk)

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »