Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Lcd tv 45 inch +

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lcd tv 45 inch +
Ne bi vedel.
Veš ti? To dosti pove o človeku.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Eh daj daj fery, ukvarjas se s tem pa pravis, da nebi vedel.. vsak cm je se kako pomemben pri oknih in z njimi povezano dnevno svetlobo Smile bog ve o cem si ti razmisljal..
O centimetrih ane? Big Grin
Mene pa tudi zanima kake imate vi kaj izkušnje z TCL TV-ji? ker vidim da ima merkator neko akcijo 19.2. 10% na philips in TCL
Mi ga imamo v pisarni in se mi zdi čisto ok. Bi pa jaz osebno mogoče zaradi bolj znane znamke raje vzel philipsovega.
Experienced Napisal:Mene pa tudi zanima kake imate vi kaj izkušnje z TCL TV-ji? ker vidim da ima merkator neko akcijo 19.2. 10% na philips in TCL

TCL, sploh nimam pojma, kaj to " za ena firma" je! 8)

Saj ga verjetno ne gledaš veliko, če si sedaj zadovoljen z 15let starim Gorenjevim!

Za tisti dnevnik na RTV-ju (ki ga tako nejevoljno plačaš), bo čist o.k. tudi TLC! 8)
TCL so Kitajci....
Ni pa nujno, da to avtomatsko pomeni da je slabo.
Vsekakor pa pozabi za popravila izven garancije
Kupi Philipsa ampak bolši model, z P5 procesorjem ... jaz imam 55PUS7303 in ker sem bil nad njim navdušen sem kupil še enega manjšega 50PUS7303 za spalnico. Ambilight zakon, ne šteka nič, vse dela tekoče ... youtube, internet, netflix, neke igrce lahk igraš direkt na njem itd.
Edino 4K filme (50GB+) iz partisa je bolje gledat preko KODI aplikacije, ki jo zastonj potegneš iz google play trgovine ... tam deluje vse BP.
Nobenga TV-ja nisem resetiral niti 1x in sem super zadovoljen. Sosed ima tudi istega ampak 65" in mu tudi vse špila bp. Stane pa samo par evrov več kot pa PUS6703 serija.
Saj ga ni treba resetirati, se kar sam.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Fery Big Grin verjetno je avtomatizirano.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »