Splošno > Kr neki
Gre kdo v ikeo?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gre kdo v ikeo?
pozdravljeni!

glede na to, da trenutno ne pride v poštev, da se odpravimo v ikeo me zanima, ali ima kdo namen it v ikeo v klagenfurt (saj imajo tam znižano kuhinjsko tuš-pipo) ali katerokoli drugo in bi mi prinesel 3 stvari?

Lp, Simona
Iz Ikee v Grazu lahko v tem tednu.
waw, express. do kje pa? da vem, kam potem iskat, ker sem iz posavja...
Celje
drobnarije tudi v LJ
gtoo1 iskrena hvala za ponujeno priložnost prevoza iz ikee, vendar smo na podlagi pregleda kataloga ugotovili, da bo najbolje, da se sami odpravimo na pot proti Gradcu. Je načeloma le preveč stvari, ki bi jih imeli, tako da bo najlažje, da sami naberemo.

Načeloma sem 3 tedne pred rokom poroda, tako da bomo vseeno riskirali in se odpravili, upam, da ne dobimo Avstrijca Wink

V glavem, hvala še enkrat, pa čim več tako prijaznih ljudi,

srečno!

Simona
Ni panike, fajn zrihtajte, pa cestitke za skorajsnjega najmlajsega. Smile

Pazite le, da mu ne bo v osebni pisalo: kraj rojstva ikeagraz Confusedhock: :wink:
@gt001

si me pa nasmejal z zadnjim stavkom, hehe.

Vse dobro tudi simoncici.
evo, nabavljeno, preveč Smile lp in hvala za lepe želje Wink
ojla

Gre kdo v ikeo Italia - Vileš?
Ali austria pa da je iz LJ ?

Ene malenkosti bi mel ker na žalost jih je ta viend v Italiji zmanjkalo..oz. so bile v regalih pa jih med delavnim časom ne dajejo dol.
Tudi sam bi rabil uslugo, če gre kdo v Ikeo - Celovec.
Ta teden grem verjetno po kuhinjo
Ali gre slučajno kdo v kratkem v bilo katero Ikeo?

Nekomu na prošnjo namestil luč pa je klincev čep ki je že bil v stropu popustil in je šlo vse v [cenzura]. Zdaj moram pa zamenjati. Če mi gre kdo lahko na roko bom izjemno hvaležen. Gre pa za model Kroby z dvema žarnicami.Artikelnummer: 300.894.11
iz ikeegraz bi lahko v zacetku naslednjega tedna.
zate, ki si moja "stalna" stranka dobis gratis dostavo v lj.
Ali gre kdo v kratkem kaj v Ikeo? Sem iz Ljubljane in bi potreboval eno kuhinjsko pipo.

Lp
Ali gre kdo v kratkem v IKEO? Potreboval bi eno "papirnato" luč iz serije MAGNARP: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90232232/

Če bi mi jo kdo lahko pripeljal, bi mi naredil veliko uslugo. Sem iz okolice Medvod oz. Ljubljane. Denar dam vnaprej.

LP, Ivo

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »