Opremljanje doma > Kopalniška oprema
oglati umivalnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oglati umivalnik
Kje natančneje na gorenjskem?
Pa sej ni tako velika Smile

Jesenice,...
Kje se da kupiti ta munivalnik calano zero100? Zmaga pa definitivno od Duduja. Točno takšega bi. Samo kje se ga lahko v Slo kupi? Si ti naročil to preko sspleta?
ideo, krisma, termotehnika
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Oglati umivalnik :/

Imava dva, v vsaki kopalnicienega. Manjši je iz Izkeje, večji iz Kolpe. Po dveh letih uporabe? Hvala in nikoli več. Plitek, katastrofa za čiščenje. Izgled pa je ok.
Samo si umiješ malo bolj umazane roke in ga moraš celega očistit, drugače je umazan. Enako je s čiščenjem zob itd.
Pa kaj ne obstajajjo različne globine in padci? SloCop - lahko podaš kakšno sliko? Link, da vidim kakšnega imaš?
Se vam zdi umivalnik širine 80 ali 90 cm premajhen za dve pipi?
Bom zvečer.
Hm, sem izmeril, eden je 10cm globok eden pa slab cm manj. Pa ko ga gledaš ne zgleda plitek, ko ga uporabljaš pa. Kakorkoli, naslednjič ne bodo takšni.
Mere za Zero 75:

Priložene datoteke
.jpg   zero75.jpg (Velikost: 19,35 KB / Prenosi: 1057)
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Slocop - kakšna točno je težava s čiščenjem? Kakšna je bila cena?
Ni tolk da je težava s čiščenjem. Težava je v tem da ga moraš po vsaki uporabi sčistit za sabo. In to ni tako kot klasični umivalnik.

Si umiješ umazane roke, umazanija z milom gre po celem umivalniku, voda odteče umazanija in milo ostaneta. Pri klasičnem umivalniku je dost velik padec da to malo pošpricas z vodo pa je. Tu pa temu ni tako, plus tega je še precej večja površina za čiščenje. Pod črto če hočeš met lep umivalnik ga moraš čistit sproti in to z gobico. Pa še plitev je Smile

Umivalnik je en tak
http://www.kolpasan.si/izdelki/kopalnis ... i/jolie-90
Cena hm, mislim da je bil okoli 300€. Pohištvo sva dala pa naredit.

Drugi je iz Ikeje, cena okoli 150€, pa malo manjsi je.

Skok na forum:

Zadnje novice