Opremljanje doma > Kopalniška oprema
oglati umivalnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oglati umivalnik
Pepo Napisal:Ta moj je iz keramike.
Jaz pa priporočam en večji umivalnik kot 2 manjša... pri nas smo v tem umivalniku od rojstva kopali našo hčerkico, in je že zaradi tega zelo praktičen Smile

Lp

Pepo mi lahko prosim izmeriš globino tvojega?

Nagibam se k temu (120x51x16,5) ki ga prilagam brez omarice, ker bi jo sami naredili, vendar je globok le 16,5cm...se vam zdi to dovolj?

http://www.sanotechnik.hu/slo/belso.php ... =106&skid=
Catalano zero ni nič globlji, mislim da je isto nekje 16 cm, zmerim lahko popoldan...
Ko sem jaz gledal samotechnik je bila 1/4 cene catalanota, vendar končna obdelava je bila porazna... tako da ga pred nakupom dobro preglejte, lahko pa da so šli v treh letih z razvojem kaj naprej... Nobena ravna linija ni bila ravna, ampak je bilo vse krivo, vmes tudi kakšno vboklina, izboklina... in to na vseh umivalnikih ki sem jih videl...
Aha hvala, saj so res nekam sumljivo poceni, ker vsi ostali umivalniki take oblike so veliko dražji. To bom vsekakor preverila pred nakupom.
Cene so odvisno od trgovino do trgovine. Popust je treba se dodati.
Catalano Zero 75 sx
[Slika: om_kop.jpg]

http://www.termotehnika.si/prenosi/pdf/ ... o-zero.pdf

lp
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Trenutno sem odločena za nakup tega:
http://www.funtrade.net/index.php?page= ... &Itemid=68
Upam da je uredu zadeva, ima kdo slučajno izkušnjo prav s tem?
Catalano zero100:

Priložene datoteke
.jpg   Kopalnica.jpg (Velikost: 62,29 KB / Prenosi: 1733)
Jaz imam 100cm umivalnik in eno pipo na sredini. Takega:
[Slika: b_prodotti-14469-rel5bec3482-a1d3-468a-b...5f75b3.jpg]
Vizualno super zadovoljen, funkcionalno pa malo moti da zaradi velike površine občasno ostane viden rob luže ki nastane pri točenju vode (voda kljub majhnem padcu ne poplavi celega dna).
Pri umivalnikih z velikim padcem dna je enostavno z malo vode v roki odplaknit če se v njem kaj nabere (recimo pena po umivanju zob). Tukaj pa je to lahko 40cm od odtoka in tisto penico splajhat do sredine ni tako enostavno. Cena estetike pač, kljub temu bi še enkrat izbral takega Big Grin .
Tudi mi imamo catalano 1 mesec v uporabi,en odtok,dve pipi in ne vidim težav,zadovoljna.
Na katere omarice se sploh lahko položi tak umivalnik?jaz iščem,pa nič ne najdem. Želim nadgradni umivalnik oglate oblike 700 x 500, pa nikjer ne najdem omarice zanj. Imam omejitve v dolžini, ki je lahko največ 110 cm.
Poglej če ti je všeč kje kak blok ki ga prodajajo-umivalnik +omarica. v Merkurju ali Baumaxu v lj se mi zdi da majo precej tega tut tako velikih dimenzij, pa večinoma od GorenjaSicer so velikokrat dragi, glede na to kaj dobiš.
Al pa daš kakemu lesarju da ti naredi. Jaz s tem nimam problemov ker je moj mizar. Mogoče pa bi tudi kakšna Ikea prav prišla?
Od Gorenja mi nobeden ni všeč, Ikea ima enega dobrega z masivnim pultom, ampak je 145 cm dolg. Očitno se bom zmenila z mizarjem.
Od gorenja mi je le ta všeč:
http://www.m-sora.si/files/userfiles/GR ... ORENJE.pdf
model Polo, ampak nikjer ne zasledim cene.
mislim, da je omarica z umivalnikom in ogledalom okrog 500eur - ne drži me za besedo, vendar sem ga videla enkrat razstavljenega in vem, da se mi je zdelo ogromno za tako, ne vem kako naj se izrazim... nekoliko rahitično omarico no... to je pač moje mnenje Wink pa brez zamere!
A kdo lahko priporoca kaksnega dobrega mizarja na Gorenjskem za kopalnico.. rabil bi omarico 160 in pultom...

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »