Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
Izvajalec del povzročil škodo

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izvajalec del povzročil škodo
Dobr no...tema je stara dve leti. En se prijavi na forum, napiše prvih pet besed in bo spet živčna debata?
Imena firme pa še kar ne vemo.
Če izvajalec misli da je 100/200 evrov preveč, naj pripelje delavce z orodjem in opremo in povrne v prvotno stanje. Ti pa stoj zraven, da s ”strokovnim pristopom” ne naredijo še več škode.
In to bi bila zadnja usluga sosedu z moje strani.
Odstranjeno na željo uporabnika.
Kako o tem lahko govoriš.... Če pa je to tvoj prvi prispevek na forumu??? Smile
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Jaz sem videl že mnogo podobnih tem na internetu in vsem je skupno eno, folk jamra, pizdi, imen pa od nikoder.

Sami posraneti, ki pridejo ventilirat na internet, v bistvu pa ne želijo rešitve problema, saj se jim potem ne bi nič dogajalo.

Vedno se začne 'izvajalca zaenkrat še ne bi omenjal, trgovine zaenkrat še ne bi omenjal..'

Potem pa še ostalo ne omenjaj in bodi tiho.
Lp, furbo
Jaz se pa strinjam, da se imen ne omenja vsepovprek. Najprej prijaviš policiji, šele, ko je uradno, lahko "obrekuješ". Drugače se lahko sam znajdeš na toženčevem koncu palice.
Res je, ko imaš materialne dokaze (dokumentacijo, fotografije) se oglasi. Psihične motnje pa rešujejo v Vojniku, Polju in Begunjah... in v bližnjem bifeju (če vas bo kdo hotel poslušati)...
Odstranjeno na željo uporabnika
piknik Napisal:Poznam en dober primer kjer je bila škoda narejena s tovornjakom...je dečko ponudil eno manjšo odškodnino vendar je oškodovanec ni hotel sprejeti...in so letele tožbe...in se je moral navsezadnje oškodovanec pod nosom obrisat...po parih letih

So finte..z odklonitvijo odškodnin...

Joj, nič od tega ni res! Pa ne vem zakaj nekdo daje nasvete drugim, če sam nima pojma o čem govori!
Odstranjeno na željo uporabnika
Čemu si grenit življenje. Vzami tistih 100eur.
Za 100eur ti jaz očistim okna Big Grin
Razen če hočeš delat greh in galamo in delat sceno za malo malte ki je nenamerno končala na tvoji fasadi.
Groyje
da te dotični ne bo vlekel na sodišče zaradi objave njegove slike in pripisa pod njo. Tam boš v tem primeru nedvomno pogorel.
Razumem tvojo jezo, vendar jo na tak javen in žaljiv način nimaš pravice gasiti, ne glede, koliko se ti je tip zameril.
Od kje je meni tista ženska zraven tako znana? A je mogoče kandidirala za predsednico države?
Pravica glede objave pa gor ali pa dol. Počasi si bomo morali pravico vzeti v svoje roke, žal. Ker pravni sistem je čisto pogorel. To je pred leti priznal eden od sodnikov; se ne spomnim kateri. V smislu, da se je tako zaciklal, da je sodba za enega od vpletenih odvisna, koliko ima denarja za pravdanje. In tisti, ki prej odpove prepusti zmago nasprotni strani.

Skok na forum:

Zadnje novice

Si tudi vi želite na svoje?
22.10.2021 ob 12:31:47
Si tudi vi želite na svoje?
Banka s posluhom za mlade in mlade družine je lahko vaš najboljši zaveznik pri reševanju stanovanjskega problema.... Beri dalje »
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »