Splošno > Skupinski nakupi
Kdo bi šel v skupinski dogovor za fasado

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdo bi šel v skupinski dogovor za fasado
Da nam tokrat uspe bi prosil za inf. kdaj bi delali, kateri sistem, če ste izbrali sistem ali pa koliko cm izolacije bi imeli ter ali potrebujete izvajalca za komplet ali pa samo za posamezno fazo.
lp
20cm izolacije - samo material do zaključnega sloja
cca 110m2

sem pa 99% da tak skupinski nakup nebo sel skozi...
smo ze parkrat probali tako..
Če se bo našlo kaj za dobro ceno z dobrimi referencami sem zraven. Cca. 200m2 20cm; bi mel pa komplet fasado na ključ.
priporočam, da se zadeva spelje malo drugače.

najboljše bi bilo, da se bi v skupinskem nakupu iskalo prvo recimo samo material do zaključnega sloja brez ostale krame, ker je potem enostavno preveč različnih stvari in skupinski nakup ne bo mogoče speljat! (samo stiropor, lepilo, mreža, vogalniki)
iskanje skupnega izvajalca pa bo verjetno kar težko zaradi različnih lokacij...
nekaj nas bo verjetno delalo fasado v lastni režiji....

mnenja ?
Tudi jaz sem si zamislil ampak sem čakal prvi odziv.

Sem tudi že malo kontaktiral izvajalce ter sem dobil odgovor da ni problem prevoziti Slo. samo da dobiš plačano delo (če pa imaš delo za celo sezono pa je sploh OK.)
Sem zainteresiran, vendar ne za stiropor.. Mislim pa da ne bi smelo biti problem pri nekem ponudniku naročiti različnega materiala, ali pač?
Ste že kdaj izvedli skupinski nakup in izvedbo fasade ? Sam sem interesent za izdelavo fasade cca 300 m2 , 15 cm stiropor + zaključni sloj- klasika. P kakšni ceni je mogoče dobiti ponudbe ?
Ste že kdaj izvedli skupinski nakup in izvedbo fasade ? Sam sem interesent za izdelavo fasade cca 300 m2 , 15 cm stiropor + zaključni sloj- klasika. P kakšni ceni je mogoče dobiti ponudbe ?

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »