Splošno > Skupinski nakupi
Novalac

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novalac
Iman namen naročiti Novalac iz Nemčije. A se kdo pridruži, da združimo nakup in delimo poštne stroške?
in kaj je Novalac?
Hrana za dojenčke. Smile Adapritrano mleko, kot je tudi npr Aptamil. Nima veze z gradbeništvom, Zuja Smile
A tisti Novalac ki se pri nas prodaja ni dober?
Hmm, mi smo na Aptamilu AR. Kera štacuna pa je to? Imajo Aptamil tudi? Me zanimajo cene. Sedaj ga kupujemo v Mullerju.
hah, jaz pa premišljujem kateri material mi je ušel izpred ušes Big Grin
Romzis Napisal:A tisti Novalac ki se pri nas prodaja ni dober?

Pa res ni dober. Okus kot zmleto lubje. Mi smo ga kupovali v lekarni v A Radgoni. Pakunga 800 g je bila tam cenejša za skoraj 6 €. Pa nekje do 3-4 so šle svojčas na mesec, pa si računaj.
Sedaj ga ne kupujemo več-smo na klasiki.
Vse sosednje države imajo Novalac ceneje. Mislim da je najceneje v Italiji sploh 2,3 velike pakunge.
Mi smo bili celo na Alernovi od Novalaca, dokler nismo dobili subvencije bi skoraj bankrotiral Sad
zuja Napisal:hah, jaz pa premišljujem kateri material mi je ušel izpred ušes Big Grin

Ha ha ha jaz isto! :lol:
Sem ga že naročal z DE, že če jih naročiš 5 se ti že konkretno splača kljub poštnini. Žal sem to opazil šele pri drugem otroku.... :roll: . Sem pa pisal Medisu - uvoznik, da jim čestitam za take marže... golazen pokvarjena
http://najbogatejsislovenci.finance.si/galerije/2504/5/

je pa začel sam iz nule, tako da... pa tudi ne molze zaposlenih.
Je strog, ampak fer delodajalec.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Jaz sem ga nekaj časa vozil iz avstrije, ko sem hodil na službene poti. Sedaj ni več prva prioriteta, rabimo kako škatlo do dve še na mesec 800 gr. V avstriji je 10 do 12 € medtem ko je pri nas 17 €. Pa še okus je drugačen, ker ga večkrat probam. MEdis pa itak - noro noro noro. Služenje na otrocih ker se ve, da ne boš vprašal. Sram jih je lahko.
Sem naročil tule: http://shop2.bodfeld-apotheke.de/
so častili DHL dostavo.

Aja razlika, 800g=400g Smile (skoraj)

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »