Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Pisoar

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pisoar
Pokrov ni potreben. Iz pisoarja, kateri je izplaknjen po vsaki uporabi, nič ne smrdi!
Prilagam fotografijo mojega. V uporabi je že pet let in ni iz njega nikoli smrdelo. Pokrovi hitro ratajo rumeni pa še nadležni so za vsakdanjo uporabo. Zapiraš ga vedno z umazanimi rokami. Tudi moja soproga je imela pomisleke, sedaj jih nima več.

Priložene datoteke
.jpg   Copy of 23.04.19.JPG (Velikost: 48,72 KB / Prenosi: 3902)
Malo sem skeptična, drži, vendar mi tudi niso preveč všeč brez pokrova. Sicer pa imava čisto zraven wc školjko in nekak nimam prijetnega občutka, da bi zraven imela pisoar brez pokrova. Hm, vsak po svoje...
Jaz mam tega. Zelo zadovoljen. Tudi tik zraven školjke. Ima pokrov vendar je večino časa odprt. Ven ne smrdi.
Je pa bil izplakovalni ssitem geberit cca 150€, vendar deluje BP.

http://www.ideo.si/a/domaci_pisoar_s_pok...97000_ROCA
Mene pa samo zanima v kakšne to trgovine hodite, da vam to noben ne zna svetovat. Vse to bi lahko rešili z obiskom malce boljšega salona kopalnic v petih minutah.
alenvprekršku Napisal:Pokrov ni potreben. Iz pisoarja, kateri je izplaknjen po vsaki uporabi, nič ne smrdi!
Prilagam fotografijo mojega. V uporabi je že pet let in ni iz njega nikoli smrdelo. Pokrovi hitro ratajo rumeni pa še nadležni so za vsakdanjo uporabo. Zapiraš ga vedno z umazanimi rokami. Tudi moja soproga je imela pomisleke, sedaj jih nima več.

Zdravo,
zanima me kateri model je to na sliki. Mogoče volga? Z priklopom zadaj? Kakšna pa je tipka?
Nekaj takega sem si jaz zamislil za kopalnico. Mi poveš kaj več?
Hvala.
HRČEK Napisal:
alenvprekršku Napisal:Pokrov ni potreben. Iz pisoarja, kateri je izplaknjen po vsaki uporabi, nič ne smrdi!

Zdravo,
zanima me kateri model je to na sliki. Mogoče volga? Z priklopom zadaj? Kakšna pa je tipka?
Nekaj takega sem si jaz zamislil za kopalnico. Mi poveš kaj več?
Hvala.
Model je Volga. Priklop je zadaj. Splakovanje je senzorsko. Zelo priporočam!
Bi lepo prosil kakšnega strokovnjaka za pomoč.

Obstoječ razmik pri inštalacijah v steni za pisoar je 38 cm med sredino dovoda vode in odtoka. Rad bi namestil pisoar Duravit Vero. Spodaj je slika za inštalacijo.

Bi to šlo, glede na to, da dimenzije ne ustrezajo popolnoma ali mora ta razdalja biti povsem točna?

[Slika: pisoarvero.jpg]

[Slika: pisoarvero2.jpg]
Pri tem modelu pisoarja bo po moje težava....poišči kak drug model...

Recimo Laufen Vila ima tako razdaljo
http://www.kopalnice-prodaja.si/sl/izde ... 14.1.000.1

Za lažjo predstavo...za take modele pisoarjev je sifon tak, da ga ne moreš nič prilagajat...pride direktno na iztok v steni....s priklopom vode je pa podobna štorija.
http://www.liv.si/izdelki/sifoni/namens ... za-pisoar/
Prvigraditelj, hvala za nasvet.

Sem upal na to, da lahko s sifonom malo korigiraš. Mi je zdaj jasno, da ni prilagodljiv. Škoda.

Za tale Laufen ne najdem na spletu ali obstaja tak brez pokrova?
Obstaja, ker se pokrov kupi posebej....ne vem pa če se ga dobi brez lukenj za pokrov.
Pozdravljeni,

Si bom izposodil tole temo se za svoje vprasanje.

Skratka, imamo 2 kopalnici in v vsaki po en bide. Ker jih ne uporabljamo sem prisel do ideje, da bi tja raje postavil pisoarja. Odtok in vode so zal prilagojeni za bide in so 10cm od tal. Kako bi tehnicno gledano lahko izpeljal menjavo? Bi znal kdo pomagat, je to ze kdo delal?

Hvala in lp
z malo razkopavanja je vse mogoče---
Odtok višje, mrzlo še višje :-), pa tak da ne boš vode prevrtal, ko boš montiral pisoar.

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »