Splošno > Sam svoj mojster
Posodi in izposodi si orodje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posodi in izposodi si orodje
Bi mi kdo posodil klešče/ščipalke za armaturno železo? Eno mrežo 6mm moram malo poščipat. Par dni.

Ljubljana, Medvode, Škofja Loka, Kranj, ...

Na ZS. Hvala, Ivo
Rezalka za keramiko-ploščice 9mm, najraje z vodno kopeljo.
Začetek oktobra, cca 1 teden.

lps
Johan_R Napisal:Bi mi kdo posodil klešče/ščipalke za armaturno železo? Eno mrežo 6mm moram malo poščipat. Par dni.

Ljubljana, Medvode, Škofja Loka, Kranj, ...

Na ZS. Hvala, Ivo

Ne rabim več! Hvala kolegoma za inspiracijo na ZS. Delovalo je, samo šajbe sem pa 3 skuril (115 mm za železo).

Pa še na pir bomo morali za odlične nasvete!

LP
Kje bi si lahko za plačilo sposodil stopniščni vzpenjalnik na štrom? Radi bi premaknili TČ Daikin Althermo HT (zunanjo enoto) iz kleti, ven.

Hvala
Pri klavir - mojstrih.
Točno tako. Benton. Kolikor vem, ne posodijo, ampak naredijo.
Vprašaj v KEAS d.o.o. (Ljubljana Šentvid), ki se ukvarja z bankomati, ki jih je treba preseljevati tudi po stopnicah. Ali imajo samo ali pa vedo, kje najeti ...
Benton gre za dosti večje zadevo, goseničar 300kg z zelo malo maneverskega prostora. Ta ne pride v poštev.

V kratkem se slišim s klavirjan.com

V Luzar.si pa dajo za dnevni najem 50,00eur+ddv ampak so malo daleč.
https://luzar.si/produkti/stopniscni_vz ... rd120_ssn/

Bom povprašal še v KEAS.

Hvala
Kaj pa dva ploha, deke, gurtne in nekaj dedcev? Koliko je sploh teže?
120kg mislim da. To bi bila zadnja opcija.. Smo tako nosili v klet s plohi, dedci, itd... in je bilo kar kompleksno s tem da je bila enota takrat še zapakirana v embalaži, kar je še malo olajšalo.. Sedaj me pa malo skrbi, da nebi kaj poškodovali pri premiku itd.
pibomarco Napisal:V Luzar.si pa dajo za dnevni najem 50,00eur+ddv ampak so malo daleč.
https://luzar.si/produkti/stopniscni_vz ... rd120_ssn/
Če je predmet res samo dobrih 100 kg, sklepam, da bi šlo tudi z različico brez motorja. Pred leti mi je dostavnik od Pošte z ročnim za hec odpeljal pralni stroj iz kleti v mansardo. Res je, da je pralni stroj precej lažji, ampak trije bi 120 kg morali z lahkoto spraviti ven, brez da koga ščipne v križu. Ne vem pa, koliko imajo te naprave nosilnosti.
Imamo doma navadnega - rudl za stopnice (Merkur)... in je bilo lažje stroj kar nesti. Smile Imajo pa nosilnost krepko preko 100kg ampak ni prav praktično za res težje tovore.
Posodim žirafo za brušenje sten in stropov, 25/dan. Sem iz Ljubljane. 041/894-129
Pozdravljeni,

Rabil bi stroj za brušenje estriha caa. 40m2 če ima kdo za posoditi. Plačam kolikor je pač potrebno.
Lokacija prekmurje ali MB.
Kontakt na ZS pa Vas potem pokličem.

Hvala.
Rabim (bi) natančni rezalec (žico) za rezanje stiropora.
Pridem k vam in opravim v 5?-ih minutah.
Smer Žalec-Valdoltra.

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »