Splošno > Sam svoj mojster
Posodi in izposodi si orodje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posodi in izposodi si orodje
Če si sposojate in posojate orodje, priporočam *** lepo pregledno in urejeno Smile
Mi bi pa rabili/najeli sejalnik trave čez kakšen teden. Lokacija: KR okolica
Pozdravljeni,

Jaz bi najem gradbeni H oder (max. 8 elementov in prečne vezi) ali premični delovni oder v okolici MB.

Info na ZS!

Hvala
Pozdravljeni,

Za izposojo, bi potreboval brener za polaganje hidroizolacije..

Svojega sem kupil v obnovi ampak ni vreden €....;((( ker ne dela nič...brena tolk kakor kakšen boljši vžigalnik in s tem res ne morem položit hidro...

Rabil bi ga za 1-2 dni, samo za izvedbo cca 40m2 hidroizolacije.

Sem iz Vrhnike, lahko pridem tudi kam iskat.....plačilo - po dogovoru, lahko tudi za kakšen 6 pack piva Wink
Big Grin

Hvala vsem, ki bi ga lahko posodili..!

lp
Tadej
Potreboval bi krono za vrtanje lukenj v beton: izvrtati moram dve luknji v "kapo", ki pokriva lomljene zidake (proizvaja jih Zobec).

Krona za luknje fi 50 - 53 mm.

Se priporočam in lp, Ivo
Sem pogledal kaj sploh imam. Krone ki jo rabiš, žal nimam. Fi 60 mm ti je verjetno prevelik?
Poz, ali mi lahko kdo sposodi orodje za rezanje stirodurja? Potrebujem ga za 1 dan, sem pa iz bele krajine. Rabil bi za rezanje pod kotom. Placam , hvala lp

Seveda pridem tudi iskat
Terakota Napisal:Sem pogledal kaj sploh imam. Krone ki jo rabiš, žal nimam. Fi 60 mm ti je verjetno prevelik?

Hvala Jože, prevelika je. S šublerjem zmerjen premer noge pergole je 49 mm in mi tako ostane preveč odprtine.

LP
Navrtaj z majhnim svedrom in potem pobrusiš.
Johan_R
kolikšna je pa debelina obdelovanca (vrtanca)?
Cca 3 cm. To so Zobčeve lomljene betonske kape za na lomljene zidake. Smo probali s svedrom, ki jih uporabljajo klimaši, pa je počila. Sem probal z več luknjicamo, zvrtanimi s svedrčkom za beton, počila, ...

... sem si vzel malo časa za razmislek.

Hvala vsem!

Big Grin
Z diamantnimi kronami bo gotovo šlo. Če si iz ljubljanskega (ali relacija LJB - Iv.Gorica)konca mi sporoči na ZS.
Ima kdo dvigalko za gips plosce? Bi jo rabu cez 10 dni ...
Pozdravljeni,
V srednjem štuku moram dati ven tlake. Ima kdo za posodit štemarco? Mora biti dovolj močna za tlake...! Potreboval bi jo za 2 dni. Nekaj seveda plačam...
Figo Napisal:Pozdravljeni,
V srednjem štuku moram dati ven tlake. Ima kdo za posodit štemarco? Mora biti dovolj močna za tlake...! Potreboval bi jo za 2 dni. Nekaj seveda plačam...
Pa si se le odločil za talno gretje.

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »