Splošno > Sam svoj mojster
Posodi in izposodi si orodje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posodi in izposodi si orodje
Rabim BOSCH PMF 180 E

multiuniverzalno orodje za spodrezati štoke ,da lahko lažje položim laminat.
Ljubljana polje
Hvala lepa
Izposodim 100 spenjalcev SAM, višina 50 cm.
Okolica Nove Gorice.

Uporabno za zidanje manjših zidkov, škarpic...

Več na ZS.
Lp
pikc
gradbeni elementi za šolanje bi si izposodili. Potrebjemo za šolanje ograje okoli hiše.

Naj bi bilo blizu po možnosti okoli Kranja.

Hvala
Rabim žirafo s sesalcem. Ljubljana z okolico. Rabil bi danes in jutri.

Hvala in lp!
Izposodim štemarico, laserski merilnik razdalj z daljnogledom, kombinirano kladivo...več na ZS
Rabil bi stroj za brušenje parketa. Imam za zbrusit 50m2 parketa čez kakšen teden. Lj z okolico. 031439699
ali ima kdo fugirno pištolo za fugiranje kamna in opeke?

pomožnosti nekaj podobnega:
http://www.ten-cerne.si/index.php?page=p...gory_id=53

Kraj okolica Kranja.
tel 051 345 393
Iščem dvigalo za montažo gips plošč.
Okolica Nove Gorice, več na ZS.

Možen tudi odkup.
najamem stroj za brušenje parketa, Ljubljana, 030 38 38 83, enkrat naslednji teden.
Jaz bi rabila žirafo s sesalcem. Brusila bom lesene stene. Zgornje prostore smo že vse pobrusili z brusilnikom (Black&Decker-rotacijski), spodnji pa so tako veliki in visoki, da bomo na ta način porabili preveč časa in moči. Okolica Kopra.
Jaz pa bi si izposodil prezračevalnik trate. NA ZS prosim.

Novo mesto, nimam prikolice
Najamem rezalnik stiroporja za fasado. Gorenjska, pridem ga iskat kamorkoli Smile
Za kakšen dan bi si izposodil globinski/vodni sesalnik (1 trsed). Takšnega, ki vodo+čistilo spusti ven in potem posesa nazaj... Najraje pa parni glbinki (karcher 1920 se mi zdi). V radiju 100km od Ljubljane. Če kdo ima naj mi pošlje mail ali zs.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Jst bi pa v roku enega meseca rabil press klešče za alumplast vodovodne cevi. Lahko mi kdo pride stisnit par zadev, ali pa mi posodi.
Prosim na privat, ker ne morem skos sledit forumu.

Aja, lokacija Novo mesto, pridem pa iskat v krogu kaj vem 80km Smile
Potreboval bi štemarco. Sem iz Dolenjske. Plačilo po dogovoru.

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »