Splošno > Sam svoj mojster
Posodi in izposodi si orodje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posodi in izposodi si orodje
V tej temi napišite katero orodje potrebujete ali katero imate za izposojo.
Kraj ni obvezen, je pa zaželen. Ostala pravila nastajajo sproti ;-)

PSS ne prevzema nobene odgovornosti za posredno ali neposredno škodo.
Komercialno oglaševanje ni dovoljeno in bo izbrisano.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
rabim mešalec za beton, obala Smile
zraven tudi za zvijanje palic in klešče za armaturo
Posodim rezalnik stiroporja, npr. za izdelavo fasade.
Dajta se vidva "rdeča" zment med sabo, do takrat pa če hoče kdo dat zaston al pa za dnar - se bo že vsak odločil al mu je prav al ne - ne vidim neke panike okrog tega.

Posodim mešalc (zastonj) - ampak ob plačilu neke varščine, da se ne izbriše napis "VRNI SE oz. GA".

Po vračilu mešalca varščino vrnem v celoti.

LP
hm, bom poskusil tule, če ne pa u baubau...

Potreboval bi napravo za rezanje ploščic. Tega sicer še nikoli nisem počel, ampak v kuhinji in na hodniku bi rad položil "zaključke" ploščic (ne vem če sem se pravilno izrazil) na steno. Če bi se dalo bi si ga sposodil recimo v petek popoldan, v soboto oz. najkasneje v ponedeljek bi ga pa vrnil.

Sicer bi bilo še najbolje, da pride še mojster - potem sem prepričan, da konča(va) v eni urci (samo ne vem, komu se splača hoditi za tako malo dela). Za plačilo bi se v obeh primerih že dogovorili...

Hvala že vnaprej in lep dan.
P.S. aja, lokacija LJ.
Iščem krono za vrtanje v betonsko steno v kleti, premer 150 mm in krono za vrtanje v betonska tla premer med 100 in 150 mm.
Mojster mi orodje lahko sposodi ali pa pride naredit. Z možnim ponudnikom se dogovoriva na ZASEBNEM MAILU.
Na zasebni zasebni mail mi lahko pošljete ponudbe tudi S.P. in ostali delazmožni/delaželjni.
Sem in občine Brežice.
sporočam samo, da sem dobil napravo za rezanje ploščic, tako da moj zgornji post ni več aktualen...

Lep dan in vikend.
Potrebujem žirafo za brušenje kitanih sten s sesalcem.

uros.skander@gmail.com
živjo.

tudi jaz imam nekaj stvari za posodit (gradnja je končana):
-vibrirna plošča
-udarno kladivo dewalt
-žaga za rezanje betona ali asfalta,tlakovcev...

info na zs Smile

l.p.
Prosim,da ponudniki napišete iz katerega konca Slovenije ste.Verjetno za enega iz Kopra ne bo interesantna ponudba iz Murske Sobote.....
zdravo,

jaz bi potreboval na posodo mašino za brušenje betona za strop v kleti, ter če ima mogoče kdo mašinco za krtačenje lesa?

Hvala
iščem višinski obrezovalnik: lokacija Slovenska Bistrica
plačam uporabnino
Potreboval bi ročni rezalnik za ploščice, ki ima možnost reza vsaj 60 cm. Uporabnino seveda plačam.
Pošlji mi nasov na PM.
Oddam v najem - izposojo več različnih orodij za dom in vrta. Več na zasebno sporočilo.

Lp

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »