Splošno > Sam svoj mojster
''Ta poceni'' linijski laserji

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Ta poceni'' linijski laserji
Martin, tvoja cena je brez davka
Glej šmenta, pa res. Sem malo spregledal... :oops:

Potem pa je tisti za 102€ res najcenejši. Smile
berghaus Napisal:Katerokoli foto stojalo s standardnim navojem (se pravi vsi).

Aha, torej lahko katerkoli foto stojalo kupim in bo PL20 gor pasal, nebi rad kupil in šele na to spoznal da ne paše gor Big Grin
Prodajalcu samo rečeš, da naj ima standarden navoj. Laser ima isti navoj kot vsi fotiči in ostala sedežno tronožna oprema.
berghaus Napisal:Prodajalcu samo rečeš, da naj ima standarden navoj. Laser ima isti navoj kot vsi fotiči in ostala sedežno tronožna oprema.
Ok. Najlepša hvala!
Jaz sem nabavil pll360 za 145 evrov. Super zadeva.

Lp
Nikjer nisem zasledil ali Bosch PCL10 in Quigo omogočata izris poševne linije/križa? Ali kdo ve?

LP
tlozej, nobeden od nastetih ne omogoca posevne linije.
bosch omogoča, če se laser "zaklene" - potlej se ga lahko premika v kateri koli smeri...
http://www.youtube.com/watch?v=b3B1Q8rPOfY pri 1:03s
fak, to pa mi ni ratalo se => hvala matija, moram sprobat.
matija Napisal:bosch omogoča, če se laser "zaklene" - potlej se ga lahko premika v kateri koli smeri...
http://www.youtube.com/watch?v=b3B1Q8rPOfY pri 1:03s

Samo to je PCL20. Kot razumem PCL10 nima te funkcije?
ja govoril sem za pcl20 ker ga imam...za pcl10 pa kar gledam po specifikacijah res ne omogoča...naj me kdo popravi če se motim.
Sem spraševal po trgovinah in so rekli da PCL10 ter Quigo ne omogočata rotacije linije.

Tako da je naročen PCL20. Saj ne da je nujno potreben, pač draga igračka :lol:

LP
Nikjer ne najdem podatka, ali lahko PCL20 uporabljaš za polaganje talne keramike - se pravi če lahko projecira križ tudi na tla, ali moraš imeti GTL. :?:
Mi lahko kdo, kateri se spozna na to, pomaga pri odločitvi med PCL20 in PLL360. Katerega nabaviti, plusi/minusi? Pri PLL360 se mi bolj dopade to, da ima večji domet, kar pride prav pri zunanjem delu saj je verjetno žerek močnejši. Je mogoče v čem pa slabši od PCLja?

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »