Splošno > Sam svoj mojster
''Ta poceni'' linijski laserji

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Ta poceni'' linijski laserji
Prodajalcu samo rečeš, da naj ima standarden navoj. Laser ima isti navoj kot vsi fotiči in ostala sedežno tronožna oprema.
berghaus Napisal:Prodajalcu samo rečeš, da naj ima standarden navoj. Laser ima isti navoj kot vsi fotiči in ostala sedežno tronožna oprema.
Ok. Najlepša hvala!
Jaz sem nabavil pll360 za 145 evrov. Super zadeva.

Lp
Nikjer nisem zasledil ali Bosch PCL10 in Quigo omogočata izris poševne linije/križa? Ali kdo ve?

LP
tlozej, nobeden od nastetih ne omogoca posevne linije.
bosch omogoča, če se laser "zaklene" - potlej se ga lahko premika v kateri koli smeri...
http://www.youtube.com/watch?v=b3B1Q8rPOfY pri 1:03s
fak, to pa mi ni ratalo se => hvala matija, moram sprobat.
matija Napisal:bosch omogoča, če se laser "zaklene" - potlej se ga lahko premika v kateri koli smeri...
http://www.youtube.com/watch?v=b3B1Q8rPOfY pri 1:03s

Samo to je PCL20. Kot razumem PCL10 nima te funkcije?
ja govoril sem za pcl20 ker ga imam...za pcl10 pa kar gledam po specifikacijah res ne omogoča...naj me kdo popravi če se motim.
Sem spraševal po trgovinah in so rekli da PCL10 ter Quigo ne omogočata rotacije linije.

Tako da je naročen PCL20. Saj ne da je nujno potreben, pač draga igračka :lol:

LP
Nikjer ne najdem podatka, ali lahko PCL20 uporabljaš za polaganje talne keramike - se pravi če lahko projecira križ tudi na tla, ali moraš imeti GTL. :?:
Mi lahko kdo, kateri se spozna na to, pomaga pri odločitvi med PCL20 in PLL360. Katerega nabaviti, plusi/minusi? Pri PLL360 se mi bolj dopade to, da ima večji domet, kar pride prav pri zunanjem delu saj je verjetno žerek močnejši. Je mogoče v čem pa slabši od PCLja?
Imam pll360 in ful zadovoljen.
Zmontiral doze po celi bajti v nulo. Meni osebo zelo prav pride 360 stopinjski domet, res pa je da nima prenosa pike iz tal na strop.
peteranja Napisal:Nikjer ne najdem podatka, ali lahko PCL20 uporabljaš za polaganje talne keramike - se pravi če lahko projecira križ tudi na tla, ali moraš imeti GTL. :?:

Da se... GTL postaviš na tla in je to to. PCL pa projecira žarek na steno, torej morajo tla postati stena Smile Žarek je potrebno "zakleniti", pcl montirati na steno ali strop in usmeriti proti tlem. Lahko tudi z dovolj visokim stojalom.

Za resno polaganje pa to ni...
Kateri pa je po tvoje bolj uporaben za tla + stene :?: Dva vsekakor ne bo šlo nabavit :twisted:

Skok na forum:

Zadnje novice

Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »