Nepremičnine > Finančna plat
Eko sklad - zavrnitev

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eko sklad - zavrnitev
Tudi meni se zdi ok, sem potreboval še kakšno mnenje za pomiritev Smile
Se mi zdi, da se bolj gleda na datum oddaje prošnje in potem izvedbe, to pa tak vse štima.

Hvala.
(december '14)
Priklop na daljinsko ogrevanje nikoli v zgodovini Ekosklada ni bil predmet nepovratnih sredstev. Daljinsko ogrevanje ni "eko" ? Bravo Slovenija in njeni zeleni.

Vprašam na Ekosklad tam nekje poleti l.2013, če mogoče v letu 2014 pa le bo. Odgovor nekaj v smislu da razpisa za leto 2014 še ni.

Ok... daljinsko ogrevanje v Sloveniji je od leta 1959 (Velenje) in če nikoli do sedaj ni bilo dovolj "eko" da bi ga Ekosklad uvrstil med nepovratna sredstva, ga sigurno ne bodo razpisali posebej za mene v letu 2014 in ne čakam in grem v investicijo.

Zadnji obrok plačam v začetku februarja 2014, zadnjega februarja 2014 pa je objavljen nov razpis Ekosklada, ki ponuja nepovratna sredstva tudi za priklop na daljinsko ogrevanje, seveda, kako ne bi, normalno.

Zberem vso možno dokumentacijo in slike in pošljem, kar bo pa bo, pa če mi dajo 100 evrov je bolje kot nič, saj sem prispeval k ekologiji, staro kombinirano peč na drva-premog sem zamenjal z daljinskim ogrevanjem na lesno biomaso !

Malo morgen. Denar, pa ne 100€ ali razpisanih 1.000€, ampak 3.000€, je šel za salame, meni pa je Božiček prinesel sledečo voščilnico:
[Slika: ekosalama30001p.jpg]
[Slika: ekosalama30002p.jpg]
Pozdravljeni,

ali mogoce kdo ve, ce pri skaldu lahko preverijo racun? Naprimer da bi kaksno postavko spremenil, cene pa nebi nic spreminjal?
Kako to misliš preverijo? Če v smislu ali pokličejo izvajalca, ga ne.
Če pa padeš v tist procent, ki jih moramo na leto pogledati na terenu in se račun ne ujema z dejanskim stanjem, potem vračaš denar.

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »